Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan dolgozzam fel a Cicám...

Hogyan dolgozzam fel a Cicám halalat?

Figyelt kérdés

Mar lassan 2 honapja h meghalt,de minden nap nagyon sokat gondolok ra es egy heten tobbszor is sirok miatta.

Azert olyan nehez mert a masik Cicam Kolyke volt. Mar ujszolotten is vele foglalkoztam.. szinte egy napos kora ota:( meg csak 5 honapos volt.. es nagyon nehez feldolgoznom😯😢


2016. ápr. 2. 09:03
 1/4 anonim válasza:
72%
Ő már egy jobb világban van, a cicamennyben. Ahol a kutyák nem zavarják meg, és a kandúrok nagyon figyelmesek hozzá.
2016. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegénykém, részvétem a cica miatt! :( Ha így a szívedhez nőtt az biztos, hogy sosem fogod őt elfelejteni, de idővel könnyebb lesz! Ha van elég erőd hozzá akkor javaslom, hogy tarts egy másik macskát, állatot (nemtudom, hogy a masik cicád meg van-e még, de ha igen akkor fordítsd rá a figyelmed)!

Nekem kiskoromtól kezdve mindig volt/van valami állatkám. Nagyon rossz, mikor elmennek és én is megkönnyezem néha őket (például idejét sem tudom, hogy mikor volt már macskám, de ha látok róla fényképet akkor eszembe jutnak emlékek és kicsordul 1-2 könnycsepp), de hidd el jó helyen vannak! :)

2016. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én cicám 3 éve halt meg kb. Azóta is hiányzik mindig. De én próbálok arra gondolni hogy milyen cuki volt, bújós, tapadós, vicces, és idegesítő mert mindig beszart mindenhova, anyám örjöngött, én védtem a macskát, hogy nem tehet róla, beteg... de arra sose szabad gondolni hogyan halt meg, vagy akármi fájó emlék van, azt gyorsan cseréld a jókra.

Arra szoktam még gondolni hogy már jobb neki, egy jobb helyen van. Szóval nem szabad miatta sírni.

Na meg ha van több állatod akkor azzal is elterelheted a figyelmed. Nekem van 4 befogadott macskám azóta. Jól lefoglalnak néha.

2016. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!:)

A szomszed kutya "tette".. es akarhanyszor meglatom megtudnam olni... es mindig eszembe jut a cicam(sajnos eleg sokszor latom)

Van egy kutyam es az anyukaja is megvan meg oket nagyon szeretem es probalok minnel tobbet foglalkozni veluk:)

2016. ápr. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!