Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltüntek a cicáim! Mit tegyek?

Eltüntek a cicáim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eltünt két kiscicám , három napja nem jönnek haza. Mindig amikor mentünk hozzájuk futottak elénk nyávogtak.Most azonban nem jönnek , peddig nem jellemző rájuk abszulút hogy elcsavarognának , meg nem is olyan helyen vannak. Itt leginkább gyümölcsösök meg kertek vannak egypár házban laknak is de nem sokan.És mégcsak nem is felnőtt ivarérett cicák , mégcsak 4-5 hónaposak.3 hónapja vannak nálunk és még egyszerse tüntek el. Nagyon félek hogy ellopták őket , és a család többi tagja is erre gyanakszik. Mit kell tenni / mit lehet tenni ez ügyben?Nagyon szeretem őket és szeretném vissza kapni őket!
2008. szept. 22. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg plakátokat kiragasztani a környéken, hátha valaki látta őket, vagy tudja, hol vannak.
2008. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Először nézd át a lakást, nem zártátok-e be véletlenül valahová (szekrény, pince, ágynemű tartó stb.)

Én többször jártam így! Mennyi idősek a cicusok?

2008. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Már látom, hogy 4-5 hónaposak. Bocs.:)
2008. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezősködj a környéken lakóknál hogy látták-e, ha van róluk képed plakátot is csinálhatsz és kirakod néhány helyre.
2008. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem , biztos nem zártam be őket sehova ugyanis kinti cicusuk. De amúgy akkor is benéztem a házba , nincsenek ott , megkérdeztük a szomszédokat , senki se látta őket..Maradt a plakátos ötlet..Remélem még látom őket és nem valami állatkínzó kezébe kerültek!!

2008. szept. 22. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül még a közeli menhelyeken is.Előfordulhat hogy azt hitték a cicákra hogy kóbor macskák és bevitték őket.
2008. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédokat, de az furcsa, hogy egyszerre 2 is eltünik, nekem is vannak cicáim, esetleg ha közel laktok Debrecenhez tudok küldeni fotokat félperzsa fehér cicákrol 6 hetesek, és van még amit tudok odaadni, meg van 5-6 honapos vörös, és fekete cicus aki szintén kinti és nagyon gazdiszeretö. Remélem szerencséd lesz és meglesznek a cicusok, bár ha egyszerre 2 tünt el, az nem véletlen.
2008. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A macskák néha elkóborolnak néhány napra, de MINDIG haza találnak! Ha nem jönnek haza, akkor vagy elütötték őket, vagy ellopták. Tehát azon kívül, hogy vársz, nem tudsz mit csinálni.
2008. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Apu mesélte, hogy volt egyik barátjának egy cicája, akit 3 évig nem láttak, de ELŐKERÜLT, 3 ÉV UTÁN IS! Úgyhogy szerintem várj. És mint (asszem) az előttem író ember is mondta: "ha ketten tűntek el, az nem véletlen". Fel a fejjel, biztos előkerülnek, csak várni kell :)
2008. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan az előttem szólók írták, ez már nem véletlen.

Nem akarlak elszomorítani, de nincs kizárva hogy egy közelben lakó érzéketlen ember megmérgezte stb. őket.

Van valamelyik szomszédban esetleg ásott kút, rosszul befedett vízóraakna, egy elhagyott telken a közelben. Az ilyen helyeken célszerű őket megnézni minél előbb, mert játék közben simán beleszakadhattak pl. a korhadt fedőléceken ugrándozva. Ha nincs a gödörben víz, akkor még valószínűleg élnek, kérjétek meg a szomszédokat, hogy nézzék meg az ilyen helyeket az udvarukon! Lehet, hogy más portáján másztak be pl. a padlásra és véletlenül bezárták őket, ha megkéritek őket, biztos leellenőrzik nektek. Remélem a nyomukra akadtok!

2008. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!