Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 4-5 hónapos és...

A macskám 4-5 hónapos és sokat pisil az alomba, de nem olyan sokat. Vélemény?

Figyelt kérdés
Pénteken hoztam haza a macskát panelba. Minden kész volt, hogy jöhessen. Rögtön az alomba tettem először hamar feltalálta magát és minden oké csak azt tapasztalom, hogy napi 5-6szor pisil és kb ilyen 2 cm-es átmérőjű csomok keletkeznek. Eddig csak tegnap csinált egy olyan öklömnyit. A kakálás rendben, nem tűnik úgy, hogy rossz lenne neki a pisilés. Most csak szereti nézni, hogy napi többször takarítom az alomját vagy lehet valami hugyuti problémája?

2016. ápr. 10. 11:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként az az érdekes, hogy mikor eljöttem dolgozni kb 9 órára maradt egyedül akkor csinálta azt a nagy gömböt. Tényleg lehet, hogy csak látja, hogy az ő dolgával foglalkozom? Mert a kicsiket csak akkor csinálta amikor egyfolytában otthon voltam vele.
2016. ápr. 10. 11:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Az en cicam epphogy cseppent egy kis pisit, ha kozos legterben vagyok vele. Bezzeg ha elmegyek, osszegyulik egy egesz lapatnyi alomlabdacs!

Kakilni sem tud, ha nezem. Ezert mindig ra kell zarnom az ajtot.

2016. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagy gömb attól lesz, hogy ugyanarra a helyre helyezkedve pisil. Az alom jó minőségű, amit használsz, azért lesz csak kis csomó. A pisilés függ attól is, hogy mennyi száraztápot eszik. Nálam az egyik szinte csak szárazat eszik, többet iszik, emiatt persze többször pisil is. A másik alig eszi a szárazat, kevesebbet is pisil.
2016. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor, ha hazamegyek és megint nagy labdát találok akkor átrakom az almot.
2016. ápr. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!