Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskának?

Mi baja lehet a macskának?

Figyelt kérdés
Kettő fiatal cicánk ma reggel mikor bejött semmit nem evett, egynesen mentek a helyükre lefeküdni. Egész nap pihennek, az orruk száraz, fülük meleg, nem esznek, nem isznak semmit, néha olyan, mintha öklendeznének kicsit, de nem hánynak, aztán ugyanúgy alszanak tovább. Megmérgezték volna őket, vagy mi lehet a bajuk? Állatorvoshoz, csak holnap tudom őket vinni, a többi macskánknak nincs semmi baja.
2016. ápr. 10. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérgezés is lehet. Nehogy holnap már késő legyen. Én keresnék egy ügyeletet.
2016. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy gyomor és bélgyulladást kaptak! Szerintem azonnal keresss egy ügyeletet és próbáld meg megitatni őket annyira amennyire lehet mert különben a macska kiszáradhat!

Persze mérgezés is lehet!

A lényeg amit az előttem válaszoló is írt hogy azonnal keress egy ügyeletet! Az a legbiztosabb!

2016. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!