Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak is van ilyen...

A macskáknak is van ilyen nerstáplálású etetése mint a kutyáknál a BARF féle?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
macskáknak is van BARF
2016. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, tudnál linkelni oldalt ahol ez le van írva?

köszi :)

2016. ápr. 12. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha angolul rákeresel, hogy BARF diet for cats, jönnek ki rá találatok, magyarul nem találtam olyan oldalt, ahol ez rendesen le lenne írva.

Ezen az oldalon is találtam egy kérdést ezzel kapcsolatban: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4101962-macs..

2016. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy másik nyersetetesi mód, a prey. Ez abban különbözik a barf-tol, hogy nincs benne zöldség, csak nyershus, és csontos hús. Elofordulhat, hogy egy macs ezt jobban díjazza.
2016. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 macdln ***** válasza:

Igen, macskáknál is lehet alkalmazni a BARF-ot.

Bár szerintem akik nyerseznek a cicájukkal, többnyire inkább Prey-eznek. Az én cicáim a zöldségek minden formáját utálják. :D

BARF : nyers hús + csontos hús + belsőség + zöldség (+gyümölcs) + kiegészítők

Prey : nyers hús + csontos hús + belsőség

Van két cicás nyers etetéses csoport is fb-n, de én inkább a "nyerskosztos cicák" csopit ajánlanám, sokkal aktívabb, mint a másik.

Korábbi bejegyzésekből, a kereső használatával, és a fájlok elolvasásával is sokat lehet tanulni.

...Szóval várunk oda, ha érdekel. :)

2016. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!