Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor macskát hogy tudok a...

Kóbor macskát hogy tudok a kertemtől távol tartani?

Figyelt kérdés

Van egy pokoli ellenszenves, szemtelen kóbor macska a környékünkön, mindenhova bejár, nem lehet egy teraszajtót sem miatta nyitva hagyni, hiába van letakarva a gyerekek homokozója, szétkapar mindent és belekakál, utálatos egy dög.

Nekem is van cicám, elég félénk, őt is már megtámadta, szegény azóta alig mer kimenni a kertbe.


Van valami emberséges megoldás arra, hogy ezt a macskát elüldözzem a házunktól és ne legyen kedve bejárni hozzánk?



2016. ápr. 14. 12:38
 1/9 Viktória** válasza:
19%
húha.. ismerős helyzet.. hozzánk is jár egy macska és nem lehet elüldözni..szal én sem tudom..:/
2016. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kutya?
2016. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túl nagy felelősség lenne, bár imádom a kutyákat, de két pici gyerek és egy 13 éves cica mellé nem vállalnám be :)
2016. ápr. 14. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már sok ilyen kérdés a témában, de nincs jó megoldás erre. Én is érintett voltam régen ebben, de semmi praktikával nem lehetett távol tartani a kóbor macskákat a kerttől. A mindenféle riasztó spray-k, illóolajok, ecet, gyógynővények semmit nem érnek, próbáltunk ultrahangos risztót is, az se használt. Akkor tűntek el a macskák, amikor kutyánk lett. Tény, hogy nemcsak emiatt akartunk kutyát, mert az is egy felelősség.
2016. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor marad a SICCTAKARODJ napjában ezerszer :)
2016. ápr. 14. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs egy ismerősöd, akinek kutyája van de elutazik nyaralni?

Pár napra talán be tudnád fogadni :)

2016. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Légpuskával egy golyót a hátsó combjába, aztán többször nem fog jönni!
2016. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez úgy tudom 2 év börtön.

óvatosan a hülye tanácsokkal


bár...


a sittre nem engedik be a macskát...


ez is egy megoldás

2016. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
befogod, csak egy szállítóbox kell hozzá, s a harmadik faluban elengeded...
2023. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!