Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartok, akiknek draga...

Macskatartok, akiknek draga macskajuk van, engeditek?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy videken, panelbol(foldszint) kimenjen a macska kicsit szaladgalni? Zold ovezetrol van szo, nem belvaros. Es amikor ugy erzi visszajon.


Vagy ez veszelyes? Ellopjak?


2016. ápr. 14. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátkozós, és odamegy idegenekhez az veszélyes, de nem csak ilyen veszélyei vannak ha kiengeded... Sokan csak bent tartják a cicájukat biztonságosabb!
2016. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem engedném ki a macskáimat, sok a bolond macskagyűlölő ember, meg ha látják hogy jó pénzért eladható tuti elviszik.
2016. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs drága macskám, de városban (függetlenül attól, hogy fajtatiszta vagy sem) nem szívesen engedném ki, még zöld övezetben sem
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden macska drága, legalábbis annak, aki szereti. Nem az a veszélyes, hogy ellopják, valószínűbb, hogy elüti egy autó, vagy vaganykodó kölykök egymást heccelve addig ütik, amíg már nem lehet rajta segíteni. De pl. nálunk van egy bácsi, az minden este lehozza sétáltatni a 2 macskáját, azok ott szaglásznak körülötte, mintha kutyák lennének. Jó fejek. :D
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4.-nek: Nem dunaújvárosi? Itt is velünk szemben egy férfi, aki egy sziámit és egy cirmost sétáltat póráz nélkül.
2016. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felénk van kettő drága macska is, (mondjuk lehet, hogy szaporított, nem tudom), de őket ki szokták engedni. Még télen éjjel is talalkoztam az egyikkel. Nagyon aranyos kis cica. Annyira élvezi a kint létet, hogy megértem, nincs szívük bezárni. Őket nem lopták el. Az egyik félős, azt nem is lehetne, a kis aranyosat, meg hiába a közeli játszótéren hempereg, nem vitte el senki.
2016. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vicuska87 ***** válasza:
Szo sem lehet rola... Porazzal sem, nelkule meg aztan kizart...
2016. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi cicánk (brit rövidszőrű)nem is igényli, hogy levigyük. Korábban próbálkoztunk vele, hámmal, pórázzal levittük, de félt vissza akart menni a bejárati ajtóhoz.Párszor levittük,de nem örült neki, így inkább nem kínozzuk vele. Korábban házi macskánk volt, ő rendszeresen lejárt. A házban lakók is ismerték, ki és beengedték, mindig hazajött.Persze reggel mindig lekísértük és kiengedtük.Később kinéztünk, hogy itt van-e már és mentünk érte.Félemeleten, függőfolyosós házban lakunk, könnyen ki tudtunk nézni rá.A mostani cicát mi is féltjük. Viszont van a házban a földszinten egy Maine coon, őt kiengedik,sokszor órákig kint van, szoktam látni a ház mögötti füves, parkosított területen.
2016. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi házunkban van egy Maine Coon cica a földszinten,őt kiengedik. A gyerekek meg szokták símogatni, de még eddig senki nem bántotta és mindig hazamegy (ivartalanított) Én nem merném kiengedni a mi brit rövidszőrű cicánkat, pedig ő nem áll szóba idegenekkel.Én félteném, hogy elviszi valaki, meg sok fertőzést, bolhát, kullancsot összeszedhet.Nem is kívánkozik kimenni, amikor hámmal levittük ment vissza az ajtóhoz.
2016. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Melletünk lévő házból is kijár egy main coonnak tűnő cica. Múltkor odajött hozzám, megsimogattam, rávert a mancsával a kezemre és otthagyott :)
2016. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!