Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított cica?

Ivartalanított cica?

Figyelt kérdés
Nőstény cicám (házimacska) ivatalanított, 2 év körüli és már 5kg. Nem sok még az? Kinézetre tényleg kövérke, de nem tudom mi az ideális ivartalanítottaknál. Nincs lakásban tartva. Úgy gondoltam veszek neki súlykontrollos kajákat.
2016. ápr. 15. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én cicám 1,5 évesen lett ivartalanítva (szintén leányzó) és azóta télen felhízik 6-7 kilóra, nyáron pedig olyan 4-5 kiló. De nem látszik ducinak. Szerintem ez nála normális.

A kandúr cicám télen akár 8-9 kiló is tud lenni, ő most 3 éves. Akkor már tényleg kövérnek néz ki, de csak télire szedi fel magát.

Ha ducinak látod és észre veszed, hogy már nem olyan aktív, punnyad, nehezére esik mozogni, vond vissza a kajaadagot és vegyél kifejezettem steril cicáknak való kaját :)

2016. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :)
2016. ápr. 15. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém 5,5 kg, de ezt évek óta tartja. Doki mindig megmosolyogja, hogy milyen "ténsasszonyos" külseje van. De a mozgása nem lusta, jókat kergetőznek a másikkal.
2016. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!