Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan irtjátok ki a...

Ti hogyan irtjátok ki a macskátokból a kullancsokat?

Figyelt kérdés
Van egy cicánk, csak udvari cica szóval a házba nem jöhet be. Mindig tele van kullancsal, pedig van kullancsvédő nyakörve meg cseppegetni is szoktuk. Ma délelőtt megfürdettem és láttam hogy az egész teste tele van kullancsokkal. A nagyobbakat kiszedegettem belőle, de az összeset képtelenség belőle kiszedni. Nincs esetleg olyan szer ami kihajtja belőle a kullancsokat? Vagy ti hogyan szoktátok?

2016. ápr. 15. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy nyakörv és csepp mellett is ilyen durva a helyzet. Vagy nagyon rossz minőségűek, vagy rég lejárt a hatóidejük. A csepp általában egy hónapig véd.
2016. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán vidd el állatorvoshoz, aki ajánl normális kullancs elleni szert.
2016. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom miből van a mi macskánk, nincs egy hónapja hogy nyakörvet cseréltünk neki, Foresto márkát vettünk nem is volt olcsó és mégis tele van. A csepp nevére már nem emlékszem. Lehet elviszem azért állatorvoshoz, ő mégis jobban ért hozzá mint én.
2016. ápr. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!