Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne csinálni?

Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
A cica elvileg tegnap este óta (én akkor nem voltam itthon) nagyon bódultan, nyomottan viselkedik, nem ment ki a házból 2. napja, és csak alszik. Pedig tegnap amikor 16:00 körül elindultam még játszott is a kulcsommal, meg szaladgált bent. Elvileg este óta belassultan viselkedik, most reggel én is tapasztaltam, hogy a pislantani is úgy pislant mintha lassított felvétel lenne. Nem táplálkozik, nem iszik tegnap délután óta, az orra is csontszáraz.
2016. ápr. 17. 09:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap nem fogadja állatorvos :/
2016. ápr. 17. 09:09
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nem fogadja vasárnap állatorvos, akkor keressetek ügyeletet, mindig van ügyelet...
2016. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ügyeletre kell vinni, lehet, hogy holnap már késő lesz.
2016. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a lakhelyeden nincs ügyeletes orvos, nézd meg, hol van legközelebb állatkórház és ha meg tudod oldani, oda kell vinni. (itt állandóan megy a kioktatás, hogy "olyan nincs, hogy nincs ügyelet. Márpedig a mi 50 ezres városunkban nincs. 30 km a legközelebbi, 50 km a megbízható állatkórház)
2016. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!