Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat megharapta egy...

Macskámat megharapta egy kutya! Túlélheti?

Figyelt kérdés
Tegnap este a saját udvarunkon egy hozzánk betévedt kutya megharapta a nőstény cicámat. Pont 5 naposak a kiscicái, szerintünk védeni akarta őket. Külsérelmi nyom nem látszódott rajta, nem vérzett, viszont a hátsó lábát húzta, vajon eltört neki? vagy megroppantotta? Mire beszaladtam a telefonért, h hívjam az orvost, elment! Most meghalni ment el? vagy csak elbújt? Nem találjuk sehol, a kiscicáiért is aggódom, így nem maradnak életben! Van remény, h előjön? Nem vérzett, de azért az látszott, h megkapta a kutya...

2016. ápr. 18. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
valami baj, nagy baj lehet, hogy elment a kölykeit meg ott hagyta, ilyet egy anya állat nem tesz, pláne azok után hogy védte őket . Lehet valahol megpihent csak, most meg már nem tud lábra állni sem olyan fájdalmai vannak . Jó lenne ha keresnétek megállás nélkül .
2016. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom. Túlélheti, de próbáld megkeresni mindenképpen.
2016. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon messzire nem tudott elmenni az egészen biztos, ott lesz valahol a közelben, nézzetek be minden résbe, likba ...
2016. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Cuki család vagytok ti.

- Először is, ivartalaníttatni kellett volna a macskát.

- Ha már ez elmaradt, akkor kellett volna biztonságos helyet teremteni, ahova bevackolhat, a normálisabbja ilyenkor beengedi addig a fészerbe, a pincébe, vagy akár a házba.

- A kerítést minimum meg kellett volna csináltatni, hogy ne ténferegjen be kóbor állat.

- Most nem a Gyakorin kellene nyígni, hanem a macskát keresni, szétharapott lábbal nagyon messzire nem mehetett, viszont valószínűleg haldoklik, orvos kell neki!

- A kiscicákért való aggódás helyett húzzál el tápszerért, meg cumisüvegekért és nagyon gyorsan kezdjétek el etetni őket, gazdák gyöngyei.

2016. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
16%
Évekkel ezelőtt a szomszéd roti konkrétan bekapta és megharapta a cicám hátsó felét. Ápolgattuk, próbáltuk etetni de csak elment.. lemondtunk róla teljesen,nem találtuk sehol. Aztán 2 hét múlva nyírjuk a füvet, jön tesóm h ott fekszik a macska a komposztnál, oké mondom,mást szivassál.. oda megyek és tényleg ott feküdt a drágám. :) Tehát egyáltalán nem biztos, hogy meghalni ment el és az is hülyeség, hogy orvos meg tököm (persze itt pici cicukról is van szó, de őket meg te tudod etetni,nevelni) az igazi házi macska meggyógyítja magát.. utána már vittem neki a cicakonzervet, tejet,evett rendesen és felépült. Egy kis hupli maradt neki élete végéig a hátsó lábánál,azon kívül semmi baja nem volt.
2016. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

"Megyógyítja magát" :D hát ez még viccnek is rossz.

Majd ha téged harap meg kutya, majd te is gyógyítsd még magad jó?

Kérdező, a cicának orvosra van szüksége, tehát ha megtaláljátok, irány az orvoshoz. (Mellesleg a 4. válaszoló szívemből szólt.)

2016. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
24%

5-ös vagyok.

Akkor az én cicám valszeg elsétált az állatorvoshoz. :) Egyébként nem hallottad még azt, hogy a kutyáknak és macskáknak a legjobb gyógyszer a saját nyáluk?:) Vagy ez csak faluhelyi cigánlegenda? :D Kétlem..

2016. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Keresem nagy erővel, de sajnos ha a szomszédban van, nem igazán tudom felkutatni. Már szóltam, h ha látja vki, szóljon azonnal! A kerítésünk tökéletes, sajnos ÁTUGRIK rajta a 3 házzal arrébb lakók kutyája. Már szóltunk nekik, h csináljanak vmit, mert van egy 7 hónapos kisbabám is. És láttuk, mikor átugrotta a kerítést! A sok okos brzzeg gazdinak meg, igen, ivartalaníthattam volna, ebben hibás vagyok, meg sajnálom, h olyan helyre raktam este, ahonnan csukott ajtó mellől is kiosont egy másik résnél, amit nem láttam, de azért Ti csendben BA***TOK MEG A JÓ BÜDÖS KVA ANYÁTOKAT! Roh@**n meg aki ilyen játssza az eszét, itt van pofátok okoskodni, a való életben is gennyg*cok vagytok! szép estét!
2016. ápr. 18. 16:11
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Megpusztul
2016. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Szépen megmutattad az értelmi szintedet kérdező. Aki leszólt itt és akit te gennyg*cok ,vagy minek gondolsz a való életben,mint minden normális, felelősségteljes ember folyton kinn keresné a sérült macskáját nem itt gyakorizna vagy épp a kiscicákat próbálná életben tartani. Vagy szerinted így meddig húzzák anyatej nélkül amíg te békésen arra vársz a gép előtt,hogy hazajön vagy az egyik szomszéd talán megtalálja? De még ő a rossz ember te meg a jó ,mert merészelt neked kritikát mondani ...nézz már magadba is mielőtt itt anyázol.
2016. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!