Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap meghalt a kis angyalká...

Tegnap meghalt a kis angyalká tragikus hirtelensééggel. Én vagyok a hibás, ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
1.5 Marci kandur. Imádtam, játékos volt. Mindig nézelődtünk az ablakon, nagyon vigyáztam rá. Egyszer nyitva hagytam az ablakot, kiesett a 8 emeletről. Nem figyeltem rá.Most ösze vagyok törve. Magamat hibáztatom és a felnőtt gyerekem is.Mind a ketten sìrtunk én azóta is. Legyen egy másik kiscicám. Üres az életem nélküle.

2016. ápr. 23. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Inkább tarts halakat vagy papagájt az nem tud lezuhanni.
2016. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem a te hibád volt. Ez csak a körülmények rossz összhangja. Baleset.


Sajnos ez szomorú, de túl kell lépni rajta.


Nyugodtan szerezzetek egy másik cicát. De ami a legfontosabb, macskavédő hálót az ablakra!

2016. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok érzéketlen, de én ezt provokatív kamukérdésnek gondolom. (Persze majd jön a tagadás). Akinek a 8.-on van macskája, az tesz az ablakra védelmet. És a friss bánatban az ember nem arra gondol, hogy legyen egy másik. Ez a "hogy dolgozzam fel" inkább paródiának hangzik.
2016. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aperitif ***** válasza:
42%

Ő a te felnőtt gyereked?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__7744213-sajn..


Akkor neked is csak azt tudom tanácsolni, amit neki.

2016. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mért tűnt el a macska halálához hasonló tragikus hirtelenséggel a kérdező privát üzenetére vonatkozó bejegyzésem, de sebaj. Privát válaszüzenet kísérletére "Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

Ez a tény és az, hogy a fiúnál 3 éves volt a macska, itt meg másfél, elég meggyőző érv a kamukérdés mellett.

2016. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
Szar kamu. Marci kandur nem hülye, hogy kiugráljon a nyolcadikról. Annyi témában lehet vadabbnál vadabb kamukat kiírni, ami még vicces, vagy érdekes is lehet, miért pont ilyen beteg dolgokkal szórakoztok, gyerekek?
2016. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!