Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van akkor ha a cicámat...

Annapanna0303 kérdése:

Mi van akkor ha a cicámat befogadták? Haza fog jönni valahogy? Már 5 napja hogy eltűnt! Az ismerőseink mondták hogy látták de mire én oda értem elment! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Van chip benne?

Ha nincs azonosítója, egy kint járkáló maccsot bárki befoghat.

Egyébként van olyan is, hogy a macska másik otthont keres. Vagy éppen családalapításon jár az esze.

2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kecskeméti Viktória válasza:
35%
Az agodalomra semmi ok! Én si igy jártam nagyon szép cica volt! Fél éve tünt el! A cicák már nem fognak haza menni!
2016. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Nekünk 1 hónap után jött haza a cicánk, kitartás :)
2016. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Már valószínűleg elcsapta egy autó.. felelős gazda nem engedi kódorogni a háziállatát. Csak a szüleid etetnek ezzel, hogy biztos valaki befogadta, tömve vannak a menhelyek és az utcák, mert senki nem fogad be csak úgy állatokat, a sok hülye meg egyre csak szaporítja őket.
2016. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy hét után hazajött a cicánk.

Majd később megint elment, többet nem jött haza. :(

2016. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!