Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a kutya megkapja...

Szerintetek a kutya megkapja a macskát ha ellés után a pokrocon pihen?

Figyelt kérdés

Két macsekom van. Régebb óta mint a kutya.

A mama macsek nemrég fialt.

Előjött tegnap előtt, és ráfeküdt az udvari pokrócra amin a kutya szokott. Már eléggé fujtatott rá de a kutya eddig nem bántotta.

Na most bejöttem a gyerekekhez és mire ismét kimentem a kutya itt ott véres volt.

Lehetséges kicsit megcibálta a macskám?

Kölyök kutya még 9 hetes.

Annyi hogy beagle- labrador keverék.

Ellés után ugye pihenésre vágynak a macskák, a kutyánk meg elég aktiv.

Jelzem először a macska volt itt és aztán a kutya.

Szerintetek?


2016. ápr. 24. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Alapjáraton nagyon nyugodt macsek mert a gyereknek is megenged szinte mindent.

Sose fujtatott még.

De a kutyánk feszt kergeti a kicsit is. A mami cica felugrik az autora onnan nézi a kutyát de a kicsi cica nem emberek közt nőtt igy mindig szalad a kutya elől az ugye meg szalad a számára préda után.

Mindig mondom a kutyának nem bántod a macskát, még az orrára is ráütök ha elkezdi kergetni őket.

Elég nehezen tanulja meg.

Lehet a beagle miatt? Azok kopó kutyák.

Folyamatosan nevelem a kutyát amennyi időm csak van a két gyerek mellett. Okos is már sok mindent megtanult, de a macskáim számomra szentek!

2016. ápr. 24. 19:48
 2/3 anonim válasza:
A kutyát jobb 2 éves kor után tanítani (jobban), mert fiatalon elég kis butus. (Tapasztalat.)
2016. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*A kérdéshez nem tudok semmit se írni, mert nekem is ez a kérdésem. :'D*
2016. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!