Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogyan tanítsam meg a szobatisztaságra a cicám?

2007. jan. 2. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
Mi úgy csináltuk, hogy már egész kicsi korban beletettük az alomba. Magától rájött, mit hogyan kell. Nem kellett külön tanítgatni, sosem történt baleset. Ha az alom elérhető számára, és tiszta, nem fog máshová "dolgozni".

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2007. jan. 3. 15:54 Privát üzenet
Semmiképp nem szabad a piszkába dugdosni az orrát! Meg kell mutatni neki hová járhat elvégezni a dolgát, és persze számára elérhető helyen legyen. De ha mégis baleset történne, akkor is csak finoman fogjuk meg a cicát és tegyük az alomba. Igaz már nem lesz épp dolga, de szerintem csak így kedvesen lehet megszoktatni. Én az első 3 hónapos cicámnak kétszer mutattam meg, többet nem kellett. Viszont nem szabad mindig más helyre vinni az alomot, mert ezzel megzavarhatjuk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2007. jún. 15. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tanítsam szobatisztaságra suli mellett is?
Hogy tanitsam szobatisztaságra?
Hogyan tanítsam őket szobatisztaságra bonyolult feltételek mellett? Többi lent
Hogy tanítsam meg a kutyámat a szobatisztaságra?
Hogyan tanítsam szobatisztaságra?
Van 2 gyönyörű szép 1,5 hónapos cicánk. Hogyan tanítsam meg őket a szobatisztaságra?!?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!