Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tanítsam meg a szobatis...

Hogyan tanítsam meg a szobatisztaságra a cicám?

Figyelt kérdés
2007. jan. 2. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Mi úgy csináltuk, hogy már egész kicsi korban beletettük az alomba. Magától rájött, mit hogyan kell. Nem kellett külön tanítgatni, sosem történt baleset. Ha az alom elérhető számára, és tiszta, nem fog máshová "dolgozni".
2007. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem szabad a piszkába dugdosni az orrát! Meg kell mutatni neki hová járhat elvégezni a dolgát, és persze számára elérhető helyen legyen. De ha mégis baleset történne, akkor is csak finoman fogjuk meg a cicát és tegyük az alomba. Igaz már nem lesz épp dolga, de szerintem csak így kedvesen lehet megszoktatni. Én az első 3 hónapos cicámnak kétszer mutattam meg, többet nem kellett. Viszont nem szabad mindig más helyre vinni az alomot, mert ezzel megzavarhatjuk.
2007. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!