Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicák egymás után pusztul...

A kiscicák egymás után pusztultak el, napról-napra (? )

Figyelt kérdés
Öt kiscica született, nagyon erősek és élettel telik voltak. Anyjuknak van/volt bőven teje és alig hagyta őket ott egy percre is. Meleg, kényelmes és csendes helyük volt a házban. Az első elpusztulása váratlanul jött, egyik percről a másikra. Állatorvos azt mondta, hogy biztos a többiek kitúrták és nem tudott rendesen enni. Egészséges volt. Majd rá napra még egy meghalt, utána még egy és még egy. Ma reggel az utolsó is elment. Nem voltak bolhásak, orvos megnézte náthásak sem, meg sem fáztak. A doki az első hetektől végigkísérte a vemhességet és oda figyelt az anya cicára is - szomszédban lakik - és ő is tanácstalan. Az egyetlen furcsa körülmény talán az időjárás lehet. Idebent meleg van, de a ház nem szigetel túl jól. 27 fok volt amikor megszülettek, rá két napra már 5 volt. De semmi más. Tanácstalan vagyok. Mindegyik kicsinek már meg volt névlegesen a maga gazdija, akiknek tényleg szívesen odaadtam volna őket, mert megbízható és szerető macskatartók. A másik cicám is várandós, és félek, hogy az övéi is elmennek az első napokban. Szerintetek mi lehetett az oka, hogy meghaltak? Vagy lehet alapból volt valami születési rendellenességük? A doki szerint kizárt, de én nem zárnám ki.

2016. ápr. 27. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
megneztem, gyonyoru szep cica es nagyon hasonlit a bengalihoz. Szurkolok neked hogy legkozelebb ne legyen baj.Gondolom a cicak (marmint a felnottek) oltva feregtelenitve stb voltak? nem tudom te hogyan tartod nekem egy farmom van de ettol fuggetlenul hogy oriasi terulet van hozza kezdettol fogva benti cicaim vannak. volt 1 kinti amit el is veszitettunk nagyon koran, es itt az allatorvosok es allatvedok is nagyon partoljak a benti cicatartast. van sok aki kulon epit vagy vesz nekik kifutot , az enyemek a szunyoghalos ajto elott szoktak hevereszni, de tervezi a ferjem hogy csinal nekik egy kinti kifutot hogy napi 1-1 orat ha jo az ido kint tolthessenek, bar az enyemek jobban ragaszkodnak ahhoz hogy az agyban szunyokaljanak;-))))
2016. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Bent alszanak és esznek, a kilincsekre mivel van mindegyik mellett valami rá tudnak tehénkedni. A ház az övék, ahogyan az udvar is. Nagyon szeretnek bent lenni, de ugyanannyira kint is.

A másik cica is bármikor szülhet, kényelmes, amennyire csak lehet meleg és csendes helyre van bekészítve a dobozuk egy ilyen kis zugba, ahol eredetileg kémény volt, már csak a fal formája fura, beesik s pont befér oda a doboz.

2016. máj. 1. 12:18
 13/13 anonim ***** válasza:
nagyon szurkolok nektek hogy minden rendben legyen es egeszsegesek maradjanak a kicsi utodok. imadom a cicakat, es mindenfajta allatot de ok a kiralyai az eletemnek;-)))
2016. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!