Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék frissen ivartala...

Hogyan tudnék frissen ivartalanított cicámnak segíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap kettőre vittük,este hétkor hozhattuk haza. Akkor még nagyon kis kába volt, befektettem a kis ágyába mellém, el is aludt, egyszer keltett csak fel, amikor kimászott, és be akart mászni az íróasztal mögé.

Ma már nem kába, de kb csak alszik, és állandóan le akarja venni a tölcsért. Szörnyű érzés így látni, kezdem azt kívánni bár ne vittem volna el. Olyan mintha depressziós lenne. Mit tehetnék?



2016. ápr. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Semmit nem kell tenned. A macskád nem depressziós, csak viszket neki a seb, és nyalogatni akarja. Pár nap és helyre jön.
2016. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld meg tölcsér nélkül. Nekem több nősténycicám is volt ivartalanítva, egyiken sem volt tölcsér, arra kellett figyelni, hogy ne nagyon nyalogassa a sebet. A több alvás normális még pár napig.
2016. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%
Hát pár nap múlva csak normális lesz..... ha nem akk meg vidd el orvoshoz
2016. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!