Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hany napos kortol lehet a...

Hany napos kortol lehet a kiscicakat megsimogatni, olbe venni?

Figyelt kérdés

Hat most 1hetesek. Az anyamacska egy picit agressziv,de nem mindig. Van amikor bujos meg minden, tehat egy eleg furcsa peldany. (Mar a 6.alom amit szult.) Az elozo almot elhagyta, nem adott nekik enni, hagyta oket kihulni, csak 1et sikerult megmenteni a 4bol. Elvileg "selejtesek" voltak, de kitudja... ja, es az anya macska laba tegnap eltort, hetfon mutik😕... (nem irtam le az egeszet hogy hova szulettek, mertort el a laba, meg ilyesmik, mert az nagyon hosszu lett volna☺...)


Szerintetek ha az anyamacsek ilyen "furi", akkor a picikhez mar hozzalehet erni? Vagy mikortol? Elore is koszi a valaszokat😉



2016. ápr. 30. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kénytelen leszel mert amíg műtik és utána pár óráig a kicsiket meg kéne cumiztatni macskatejpótlóval 2 óránként. NEM síma tejjel! Van erre tápszer állatorvosnál, Fressnapfban stb.
2016. máj. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen koszonom a valaszt😉.

Van anyatejpotlonk. (Az elozo almot amit elhagyott, aztis probaltuk megmenteni,de mar mondtam, hogy csak 1et sikerult a negybol😕☺, amugy 6naposak voltak amikor megtalaltuk oket (elozo alom)).Tehat amig az anya macskat mutik, addig etetni kene a piciket? Lehet hogy utana nem fogadnak el ujra az anyatejet? Vagy de?

De akkor simogatni mikor lehet oket? (Az etetesen kivul)


Elore is koszi a valaszokat, es bocsi ha furan fogalmaztam😁

2016. máj. 1. 15:58
 3/4 Vanessza9728 válasza:

Szia nekunk is vannak most kis cicaink. Mi szulesnel is segitettunk..de batrabban simizni olyan 4-5 naposan mertuk. De a mi anya cicank nem agressziv es nem banja ha piszkaljuk a kicsiket.

De nem hiszem hogy ott hagyna a kicsiket a mamacicatok mivel nem vagytok neki se idegenek.


Ha mutik a cicat szerintem ha eszhez ter 2-3ora mulva majd meg eteti o a kicsiket,addig nem halnak ehen.De ha meg is muszaj lenne etesd meg te oket.Valoszinu hogy utana is fognak szopni foleg ha ehesek lesznek . :)

2016. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szepen koszonos a valaszokat☺😊😉

A mamacicust megmutottek, minden oke, de auert eleg csuha a vareat, meg minden....:/

A piciket 2-3 oranlent etetgettuk, minden oke. A mamacica ujra a picikkel van☺ dorombolnk is😊😁.

Megegyszer nagyon szepen koszonom a valaszokat, sokat segitettetek😉

2016. máj. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!