Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karthauzi 6 hetes cica 10....

Karthauzi 6 hetes cica 10. 000 Ftért?

Figyelt kérdés
Találtam egy cicát az interneten, jelképes áron 10.000ftért? Érdemes megvenni??
2016. máj. 9. 10:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
De hülye kérdés. Befektetést keresel, vagy macskát szeretnél? Ha szeretni fogod, törődsz vele, akkor persze, érdemes. Bármilyen macskát érdemes, amivel jól bánsz, menhelyit is, és csilliárd forintos kis tigrist is. Ha viszont befektetést keresel, vegyél Kamatozó Kincstárjegyet 10 ezerért.
2016. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel mert láttam olyat ami chippes, oltott és törzskönyvezett de az 130.000 ezer
2016. máj. 9. 10:20
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem.
2016. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%
Akkor vegyél drágábbat, nekem mindegy. Nekem még csak tarka házi macskáim voltak ingyen. Meg voltam elégedve velük :)
2016. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem.


Felnőtt macskákat (5-10 éves) szoktak jelképes összegért adni, de azok is még így is többszöröse ennek, még ha sürgős is az új gazdakeresés.


Fajtatiszta macskát, főleg ha kiscica biztos nem ennyiért adnak.

2016. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki 6 hetesen elpasszol egy fajtatisztának mondott macskát 10 ezerért, az a macska nem fajta tiszta és még csak azt sem tudja az eladó, hogy 8 hetes kor alatt nem lehet elválasztani az anyjától.
2016. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

- 6 hetesen eleve nem szabad elhozni.

- Nem karthauzi a cica, hanem keverék, és/vagy beteg, azért adják ennyiért.

- Menhelyről hozhatsz ingyen keverék cicát.

Tehát: nem érdemes.

2016. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

A 130ezer reális egy ilyen macskáért, nem a 10ezer. 6 hetes kismacskát pedig soha nem választunk el az anyjától, csak 8 hetes kora után szabad.

Ne támogass szaporítókat, vagy tenyésztőtől vegyél tk-es macskát, vagy fogadj örökbe menhelyről.

2016. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg vegye csak meg, ha tetszik neki. Miért kell arra biztatni, hogy a 130 ezreset vegye meg, ha ugyanúgy lehet szeretni a 10 ezres keverék vagy nem tudom milyen macskát is. Persze itt a sok tenyésztő lepontoz, holott szerintem nem attól értékes egy macska, hogy százezrekbe kerül. A 10 ezer forintos kiscica meg dögöljön meg, ugye? Azt nehogy már valaki megvegye, és a gazdája legyen!
2016. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem erdemes megvenni.

Ingyen orokbe fogadni erdemes, tizezret fizetni azert, hogy megmentsd onnan, ahol 6 hetesen eladnak, es raadasul kartahuzinak hazudjak... nos, ennyit meger egy elet megmentese.

De azert megvenni, hogy ugy gondold, 10e-ert van egy fajtatiszta macskad, azert nem erdemes.

Es ott van meg az is, hogy ha 6 hetesen elvalasztjak az anyjatol, testvereitol, 98% hogy osszeszed valami viselkedesi zavart.

2016. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!