Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aktás macskafüllel mit lehet...

Aktás macskafüllel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősömnek egy macskája, akinek atkák vannak a fülében. Elvitték állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy lehetséges, hogy ehhez egy húsevő baktérium is társult. Az lenne tehát a kérdésem, hogy ti voltatok-e már ilyen helyzetben és hogy mit lehet ezzel kezdeni? Válaszotokat előre is köszönjük! :)

2016. máj. 12. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvox nem adott semmilyen antibiotikumot sem? Nem takarította ki a fülét sem?
2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*állatorvos

Nekem volt már fülatkás cicám, egy nagyítós eszközzel megvizsgálta, illetve belecsöpögtetett kétféle gyógyszert.

2016. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy nem. De még megkérdezem.
2016. máj. 12. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosnak kell kipucolnia, illetve gyógyszert/oltást adni ellene.
2016. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél nekünk! :)
2016. máj. 12. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Valtsanak allatorvost, mert lathatoan nem ert a dolgahoz a jelenlegi.
2016. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vitték el semmiféle állatorvoshoz. Néhány nyomorék ilyen képtelen hülyeségeket talál ki, amivel igazolni kívánja, hogy ő mindent megtett, de persze semmi értelme, dögöljön meg csak magában és persze ingyen. Fülatkát még az állatorvos asszisztense is kikezelne, nemhogy egy orvos.
2016. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kamunak tűnik. Az állatorvos ha diagnosztizálni tudta a rendelőben, akkor kezelte is volna.

Elképzelni nem tudom, hogy azt mondja az állatorvos, hogy: "Aha. Ez fülatka lesz. És az is lehet hogy még ehhez valamilyen húsevő baktérium is társul. De nem vizsgálom ki, hogy tényleg erről van-e szó. Kezelni nem fogom. 5 000 Ft lesz. Viszontlátásra!".

[link]

2016. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóesetben max. felhívták az állatorvost, de tuti, hogy az a macska nem volt a rendelőben. Gratulálok az ismerősödnek!
2016. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!