Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen konzervet adtok a...

Ti milyen konzervet adtok a macskátoknak?

Figyelt kérdés
Acananak, Orijennek van konzervje is vagy csak szárazeledele?

2016. máj. 18. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Azt, ami 125 Ft általában a Sparban. Néha másik üzletben veszünk kB ugyanilyen árban (márkát sajnos nem tudok mondani, változó). Ezen kívül friskies száraz tápot kap mellé. Plusz élő halat (apa horgász), galamb és csirke maradékot (ha a szomszéd vágja őket, mindig szól nekünk, hogy ne adjunk enni a macseknak, hanem olyankor áthívja, hogy eltakarítsa tőle a maradékokat). Maradék kajákat is néha, pl húsleves, brokkolikrémleves (hihetetlen, de megette 😀), egyéb potyadékok.

10 éves kinti macslusz 😊

2016. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ó, én ilyeneket, mint házikoszt, már nem próbálgatom, mert csak fintorog rá :)
2016. máj. 18. 00:59
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Félixet, Whiskast, Friskiest, nagyon ritkán Darlingot vagy a dm saját márkás tálcását vesszük, utóbbi kettőt nem igazán szereti, az abszolút kedvence a halas Felix. Ha véletlenül nyulat eszünk, annak a szívét-máját szokta megkapni főve, más házi kosztot nem kap, meg sem enné...szárazat sem mindig kap, ha igen akkor abból is halas/sterileknek való Friskiest vagy Whiskast. 3 éves benti uraság
2016. máj. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Lidl, tesco kb 125 ft os konzerv heti 1-2x Kitekat száraz táp szintén 1-2 alkalommal a többi napokon főttétel, meg egyéb konyhai dolgok (pl ha csirke comb, mell stb készül a bőr nyersen meg ilyesmi. Szeretik, mindent megesznek sohasem válogattak. Kinti házimacskák. Az egyik 7 a másik 4 éves.
2016. máj. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

én nem adok nekik konzervet. tele van mindenféle szeméttel.

jó, biztosan vannak jobb minőségű konzervek, de azok meg olyan drágák,hogy annyiért már inkább veszek igazi húst neki.

nálam húst kapnak és száraztápot.


az ilyen 100-150 forintos konzerveket érdemes elolvasni,hogy miket tartalmaznak. 4% hús van benne általában. az is ki tudja milyen. szerintem ne vegyetek olyat.

nem azt mondom,néha-néha oké, de ne minden nap szerintem.

2016. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Húst kap a cica, olcsóbb és jobb, mint a konzerv. Tegnap pl. pulykaszívet kapott.
2016. máj. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Cooposat, plusz catshow száraztápot.


Egyszer vettem neki valami drágát, de kihányta

2016. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Csak a Felix-et eszi meg,abból is az alutasakosat,a konzervet nem.
2016. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát mi próbálkoztunk olcsó és drága konzervvel de nem eszi meg. Szerintem érzi rajta azt a bádog ízt. Nem csoda ha nem szereti én se eszek bádogos ételt XD
2016. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyet, csak a hasa ment bármelyiktől. Húst kap, nyersen.
2016. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!