Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Veszélyes a macskával aludni?

Veszélyes a macskával aludni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Amíg alszol, kizipzározza a pocakján a bundát, alatta egy Catman ruha van, előhúz a füle mögül egy machetét és elvágja a torkodat.
2016. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mikokka válasza:
82%
Egyáltalán nem veszélyes, szerintem. A mi cicánknak napirendje van, hogy a nap melyik szakában a lakás melyik részében lustálkodik. Este kilenckor a 3 éve fekvőbeteg anyám ágyába megy, és a fejénél, vagy hasán, néha a lábánál helyezkedik el, és mélyen alszik reggelig. Egy kellemetlenség van: "Megmosdatja" a Anyám kezét, vagy arcának, nyakának egy részét, mielőtt elhelyezkedik.:-)
2016. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Az attól függ. :D Én allergiás vagyok a macskaszőrre, mégis van 3 cicám, akik néhanapján az ágyamban alszanak. Egyébként szerintem egyáltalán nem veszélyes, én kifejezetten élvezem, mert jó melegek és puhák. c:
2016. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
2016. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen az.

Rádül, néha az orrodra is ülhet vagy a szádra, de főleg emiatt:

https://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q

2016. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalatom szerint, igen. Több alkalommal arra ébredtem, hogy fázok. A macseknak meg olyan súlya van, hogy nem bírom alóla magamra húzni a takarót, ezért megfázok.
2016. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Oltott, féregtelenített benti cicával egyáltalán nem veszélyes. Ha kijárkál, akkor már problémásabb, összeszedhet különféle élősködőket, amiket nem lenne szerencsés, ha az ágyadban hagyna, és nem is éppen higiénikus az utcai koszt behordani a hálószobába.

Az én cicám teljesen benti, minden este velem alszik, eddig még nem lett bajom. Mondjuk lefekvés előtt érdemes átkefélni a bundáját, hogy ne hagyjon annyi szőrt az ágyban.

2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 éve alszik minden este a fejem mellett a macskám. Még semmi bajom nem lett tőle. Néha felkelt ha wc-re megy, vagy ha valaki járkál akkor nyávog hogy engedjem ki(ezekkel felébreszt), de még sosem karmolt meg meg semmi.

Az én kezemet is alaposan átmossa lefekvés előtt.


Egyszer annyit forgolódtam, hogy ráfeküdtem, annak nem örült annyira, de nem lett semmi baja

2016. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!