Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez szerethető lenne?

Szerintetek ez szerethető lenne?

Figyelt kérdés
Indítottam egy csatornát, macskás videókkal, ahogy tanítom őket. Ebből mások is majd megtanulhatják megérteni Őket. Szerintetek milyen ötlet? Mellesleg a macskám már tudja az alapvető parancsokat (Ül fekszik gurul) :)

2016. máj. 20. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szeretheto, ha egy aranyos macskaval csinalod, aki tudja is a trukkoket, illetve ha valoban hasznos tanacsokat adsz a tanitasukhoz. attol fugg, mennyire megnyeroen csinalod.
2016. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=lo_xjyisoGA

itt a videó linkje. ez mennyire szerethető meg a macska szerintetek aranyos?

2016. máj. 20. 21:08
 3/14 A kérdező kommentje:
ez még csak a bemutatkozó videó...
2016. máj. 20. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet!

Lassan elévül az a sztereotípia, hogy a macskák önzőek és nem taníthatók, a fejlettebb országokban már teljesen természetes, hogy a cicák is ismerik az alapvető parancsokat. Hasznos lenne egy olyan csatorna, ahol magyarul is megismerkedhetünk a macskák nevelésével.

Aranyosak a cicáid, csak így tovább!

2016. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon jól esik amit írtál! sok erőt kaptam Tőled!:) remélem még sokaknak lesz ilyen reakciója :) persze a negatív véleményekre is felkészültem
2016. máj. 20. 21:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszett, várom a videókat :) jó, hogy vannak fiatalok (gondolom az vagy) akinek értelmes hobbija van. Nekem kutyám van, de szeretem a cicákat is, úgyhogy kíváncsi vagyok :) 22L
2016. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszett, nagyon ügyi vagy, gratulálok 👏 Szívesen megnézném a többi videodat is. Nekem 7 cicusom van, szóval néznék oktatóvideokat😊
2016. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek is! :) igen lesz még sok videó, főleg a nyári szünetben, addig ritkábban tudok csak kirakni. 14 éves vagyok és nagyon sokat figyelem a macskákat mellette könyveket is olvasok róluk, és úgy érzem megérte :) értem őket :) és imádok ezekkel a cuki szőrcsomókkal foglalkozni :) köszönöm az ennyire érdeklődő válaszokat :)))
2016. máj. 20. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Építő jellegű kritikát elfogadsz, ugye? Szóval abszolút nem bántásból, hanem azért, hogy jobb videókat tudj készíteni és még több embert el tudj érni a videóiddal...


Ha egy nyári projekt, olvassál el előtte egy-két videózással foglalkozó könyvet! Vagy akár netes szakirodalmat is. Tudom, hogy mozgó, önálló akaratú jószágoknál ez nagyon, nagyon nehéz, de próbáld meg úgy beállítani a kamerát és a macsot, hogy ne maradjon le a főszereplőd nagy része / fontosabb alkatrészei (pl. feje). Hogy ha a macska a fontos, akkor a videón is ő legyen a hangsúlyos, ne a beton. Hogy legyen annyi kritikai érzéked, hogy ha nem slow-motion képes a kamerád, akkor nem lassítod be a felvételt. Hogy ne legyél elfogult a macskáiddal szemben: akármilyen cukiságot is csinált épp, egy vadidigen (mi a nézők) nem tudjuk értékelni, ha nem éles a kép. Stb., stb.


Még egyszer elmondom én is: nagyon jó az ötlet, nagyon ügyes cicakiképző vagy és nagyon jó, hogy másokkal is meg akarod osztani a tudásodat.

2016. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rengeteget segítettél :) Nem, abszolút nem sértődöm meg, és tényleg köszönöm :)
2016. máj. 21. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!