Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem jön haza csak napi...

Miért nem jön haza csak napi 1x-2x?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 2 éves az ivartalanított kandúrom, és kb. 1 hete naponta 1x-2x bejön a kertbe, itt van túlzás nélkül 3 percig aztán újra elmegy. Nem is eszik itthon, úgyhogy valószínű etetik, de nem értem miért! Itthon napi 3x kapott enni finom cicakonzerves eledelt, mindenki imádta, sokat foglalkoztam vele. Ennyire hűtlen lenne vagy mi történhetett?

2016. máj. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A macskák amug sem a hűségükről hiresek . Volt,hogy az enyém is elment és nem is jött vissza oda szokott máshoz . A macskák helyhez ragaszkodnak nem emberhez .
2016. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Igen ennyire hűtlen. Csak akkor megy haza, ha éhes. Az enyém nőstény, ő is néha napokra eltűnik, aztán amikor hazajön, éhen akar veszni. Nekik csak ilyenkor fontos a gazdi. Nem kutyák 😛
2016. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Annyira bírom az ilyen hozzászólásokat. Gondolom azon felül, hogy etettétek és néha megsimiztétek, semmit nem foglalkoztatok vele, akkor pedig nem kell csodálkozni, ha nem kötődik hozzátok.

Egy cicának is szinte mindent meg lehet tanítani, amit egy kutyának.

Lehet, hogy nem foglalkozol vele megfelelően. Ha még a hívónevére sem hallgat, akkor az lesz a baj. A kutya és ember közötti kapcsolat is a tanuláskor és a hierarchia kialakításakor fűződik szorosra, így alakul ki a kötődés. Macskáknál is ugyanez a helyzet.

2016. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: pedig én sokat foglalkoztam vele.. Egyébként eddig mindenhova követett, sőt még trükköket is taníttattam vele jutalomfalatért, sokat beszéltem hozzá, ezért nem értem az eltünését.
2016. máj. 22. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Talált magának jobban tetsző helyet. Nekem is van egy ilyen kandúrkám. Évente 1-szer 1 hétre meglátogat, aztán elmegy.

Jobb mintha elpusztult volna.

Egyébként csak 1 macskád van?

2016. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!