Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenés cicánál?

Hasmenés cicánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Cicámnak tegnap volt császármetszése, előtte majdnem 24 órát vajúdott szegény. Ezért ezalatt enni sem nagyon tudott, annyira elfáradt. Ahogy hazaértünk mondhatni mindent bepótolt, evett száraz kaját, egy alutasakosat és kevés jutalomfalatot is. Mára hasmenése lett. Lehet ez a "nagy zabálástól"? Mit adjak neki enni addig, míg eljutunk állatorvoshoz? Köszönöm a segítséget!


2016. máj. 21. 20:32
 1/5 Vera0131 válasza:
Szerintem a sok ételtől van lehet túl sok volt a kis gyomrának így hirtelen. Enyémek is szokták ha túl sokat vagy gyorsan esznek meg hányni is. De aztán kitudja ha kapott valami gyógyszert lehet attól is ez mindenesetre szerintem addig ne adj neki nehéz falatokat mikor viszed orvoshoz?
2016. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szétfőtt rizs, esetleg főtt csirkemell mindenféle fűszer, olaj nélkül általában segít a hasmenésen.
2016. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orvossal beszéltem telefonon és azt mondta, hogyha 2-3 napig nem javul, akkor menjünk, szóval ha nem javul, akkor hétfő vagy kedd, állapottól függ.
2016. máj. 21. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a rizs+sovány hús segített egy picit a cicán, de a végén csak gyógyszer kellett. De ő valami fertőzést kapott ki nem csak bezabált. szóval lehet hogy nálatok a diéta is elég lesz.
2016. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a mi cicánknak ment a hasa (napokig) májkrémes kenyèrkocka segített.
2016. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!