Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem eszik mar a kis macska?

Miert nem eszik mar a kis macska?

Figyelt kérdés
Kb. 10 napja talaltam egy ujszulott kiscicat anya nelkul. Haza vittem fecskendobol etettem tapszerrel, evett is rendesen annyit amennyit kell. Aztan egyszer csak hirtelen nem akart mar enni, ugyanugy etettem a fecskendobol mint addig, valahogy megse akar enni.Nem tudom mi tortent es hogy miert nem. Mar fogyott is.
2016. máj. 22. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kakilni tud? Szoktad a hasát masszírozni?
2016. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, kakilni szokott masszirozni is szoktam a pocakjat
2016. máj. 22. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy más ételre vágyik? Bébiétel pl. felhigítva is jó neki.
2016. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat most egy új fele macska tejpotloval probalkozok mert en is gondoltam hogy lehet meg unta az elozot es az a baja de amint latom ezt se nagyon akarja.
2016. máj. 22. 12:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg valakinek valami otlet hogy miert nem akarhat most enni hirtelen?
2016. máj. 22. 14:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy faj a hasa, nemtudom. Neha hallom glugyogni, de viszont a kakija normalis.Nem fosik, nem tul kemeny es o magatol fordul a hatara hogy simizzem, masszirozzam a hasat.
2016. máj. 22. 16:17
 7/9 A kérdező kommentje:
De egyre rosszabbul van. Eszrevettem peldaul hogy a pisije sokkal sargabb mint eddig. Lehet hogy tul suru a tapszer(pedig ugy kevertem ossze ahogy a dobozan van) es ezert folyadek hianya van.
2016. máj. 22. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem vidd el dokihoz. ő valószínűleg tudni fogja mi lehet a gond.
2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fel nap alatt annyit romlott az allpota.El sem hiszem. Lehet mar azt se eri meg hogy holnap elvigyem a dokihoz(holnap rendel).
2016. máj. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!