Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macskát lehet ivartalan...

Vemhes macskát lehet ivartalanítani?

Figyelt kérdés

#vemhesség #ivartalanítás #vemhes macska ivartalanítása
2016. máj. 22. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Majd utána.
2016. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

lehet, ha jól tudom a vemhesség teljes szakaszában elvállalja több állatorvos is.

az más kérdés,hogy szerintem nem etikus. nyilván ha még korai a vemhesség,akkor oké. de ha már rendesen látszik a pocakján meg már lassan fialna,akkor nekem nem lenne szívem .

majd ha megfialt és a kicsiket neveli 8-10 hétig, utána el lehet vinni dokihoz. hogy ne legyen több vemhesség.

de most már én nem vinném el.

2016. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet. Neked kell eldönteni, melyik a jobb. Vagy elviszed most, vagy megvárod hogy megszületnek, vagy találsz nekik normális gazdát vagy nem, ha nem akkor mehetnek a menhelyre, ha meg is tartod az összeset, azt mind etetni, ivartalaníttatni stb...
2016. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretném ivartalanítani, mert az előző kicsinyeit mikor világra hozta, nem voltam otthon és nem volt ki gondozza, és elpusztultak, mert elhagyta őket
2016. máj. 22. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

és akkor miért nem ivartalanítottad a tavalyi eset után?

most már késő,hogy újra vemhes.. legyél ott vele és reménykedjünk,hogy most nem hagyja magára őket. ha mégis, akkor állatorvos és speciális kiscicáknak készített tejjel kell táplálni őket, meg segíteni őket wc-zni stb.. vagy keresni éppen lefialt anyukát aki befogadná a kölyköket. van ilyen,hogy más alom egyedeit is felneveli.

2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

legalábbis én nem ölném meg a kölyköket,hogyha már nem sokára fial..

ez olyan, mintha 7 hónapos terhesen valaki abortuszra menne.

2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha az orvos vállalja.
2016. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2016. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
lehet, de akkor kiveszik a kicsiket a méhével együtt
2016. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, igen.
2016. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!