Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskánk?

Miért csinálja ezt a macskánk?

Figyelt kérdés
Rettentő szelíd soha semmiért nem támadott, viszont összegyűjtött egy rakat egeret és összegyűjtötte őket egy kupacba. Nem eszi meg őket és rettentően büdös de amikor megpróbáltam eltakarítani akkor rámugrott és elég mélyen összekarmolt mindenütt akárhányszor próbálkozom. Mit lehetne ezzel kezdeni és miért csinálja ezt?

2016. máj. 22. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
"Ragadozók " közé tartozik. Védi az élelmet,amit ő szerzett az az övé ő ezt igy gondolja. Meg kell vele tanítani,hogy ez nem így van.
2016. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ilyet nem csinál ha azt a kaját babrálom amit én adok neki. Tegnap már kifejezetten azt is kipróbáltam, ha elveszem mit szól hozzá de le se sz*rta. Ezért meg igen keményen támad ráadásul elég kellemetlen szaga van és hülyén is néz ki az udvarba egy helyen egy nagy köteg egér.
2016. máj. 22. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan hogy nincs ott a macska, alszik, stb, akkor kell eltüntetni az egereket.
2016. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vannak gyűjtögető macskák viccen kívül! Ki mit gyűjtöget.. mivel az enyém benti cica a kupakokat gyűjti egy helyre 36db kupakot találtam meg az ágy alatt és mikor próbáltam kiszedegetni őket harapott és lökdösött, majd mikor sikeresen kiszedtem őket játszotta a sértődöttet... most pedig újra kezdte szerintem ismét tele van az ágyam alatti rész kupakkal :)
2016. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!