Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény megfialt cicám eltünt...

Nőstény megfialt cicám eltünt mit tegyek?

Figyelt kérdés
A cicái 5 hetesek kb és kinyitom reggel az ajtót szalad ki kicsit mozogni meg ilyenek erre nem jött haza Kedd reggel ment el most szerda délután van és sehol nem találtam.Szétnéztem a környéken árkokat utakat hogy nem-e csapta el valami de semmi.3 kiscica most folyamatosan nyávog és nem eszenek csak egy kis tejet az anyjuk meg nincs itt.Mit tegyek hol keressem szomszédba is átmentem és ott se volt beszorulva sehol stb.Kutyák vannak van hogy néha kiengedi a gazdája 3 percre az útra de még egyzer se kapta el plusz az nem eszi meg szerintem megtaláltam volna valami ötlet?
2016. máj. 25. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

vegyél állatkereskedésben vagy állatorvosnál kapható kismacskáknak való tejet.ez táplálóbb mint a dobozos tej.ha nem eszik, akkor akár fecskendővel próbáld etetni őket. de szerintem 5 hetesen már tudnak tejet inni.

az anyukád meg keresd továbbra is.

2016. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. A kiscicákat laktózmentes tejjel etesd, az állatpatikákba vagy akár a Fresnapfban is találsz ilyet.

2. Plakátold ki a környék oszlopaira vagy a boltok hirdetőtábláira az elérhetőségeteket és egy képet a cicáról "Eltűnt" címszóval.

3. Van, hogy a macskák több hónapi eltűnés után hazakerülnek. (nyilván ez a másik véglet. Általában néhány nap alatt)

4. Facebookon vannak olyan oldalak, ahova kiteheted az eltűnt cicád képét, és sokan megosztják, így növelni tudod az esélyét hogy ha valaki megtalálta felkeressen téged és hazavigye a cicát.

Remélem megkerül. A cicáknak pedig boldog életet kívánok.

2016. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!