Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtámadott a macskám, de...

Megtámadott a macskám, de csak engem akar bántani a családból. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel jöttem be a szobámba elsuhant a lábam mellett a macska és egy picit hozzáért a lábam a macskához. Aztán nagy fújás támadó pozíció lecsapott fül ,lecsapott farok,baromi nagy pupillák és ugrott nekem üvöltött,erre én is sikítottam,sírtam csapkodni kezdtem a törölközőmmel tele van a lábam karmolásokkal..a csapkodással sem tudtam kizavarni a szobámból,egyszer kiindult volna de aztán visszafordult a szobámba. Nagy nehezen sikerült kiűznöm azt hittem,hogy álmodok. Alapból nem lehet megsimogatni,csak ha tüzel de akkor nagyon. A családból senkivel sincs igazán jó kapcsolatban,csak velem. Minden nap reggel várja,hogy kinyissam az ajtóm mert akkor jön rámugrik a takarómra mikor fekszek,de csak akkor ha a kezem eldugtam és nem tudom megfogni..sose mutatott efféle aggressziót 6 éve lakik velünk. Nincs ivartalanítva..és nőstény. Mikor hazaértem és a szüleim itthon voltak,azt hittem minden rendben ez csak egy kirohanás,aztán a mosdóba utánnam jött megint nagy pupillákkal...mintha félne tőllem,de méreget,két lábra állt az ajtófélfánál. Aztán éreztem,hogy baj lesz szóltam anyának jön,hogy mi van a macska ki bámul ránt a másik szobából megint támadóállás pokoli tekintet üvölt ,ugrana nekem. Később apám lefogta vele nincs baja..leül anya rá figyel a macska..aztán én..és megint a kitágult pupilla morgás..úgy érzem meg akar ölni. Szinte ő volt a testvérem,annyira szerettem. A ruháimon aludt,mikor haza jöttem örömébe rohangált,sokat játszottunk kergetőztünk,amikor csapott akkor is puha mancsal...Mikor a simiből elég volt,akkor csak egyet fúj vagy valahogy jelzi,hogy elég.. Ilyen hirtelen jött agresszióban közre játszhat,hogy még nem volt összeengedve fiú macskával? Mikor tüzel,tündéri.. most szokatlanul sokáig tartott 2 hét.. úgy érzem,hogy rajtam vezeti le a feszültségét,mert be van zárva és még sosem volt senkivel. Lehetséges,hogy ezért támadt rám ? Hogy engem hibáztat valamiért?

2016. máj. 25. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

jól értem,hogy te egyenesen akkor imádod,amikor tüzel?

neki az egy szenvedés...

ivartalanítsátok ki. hosszabb távon meg fog látszódni a viselkedésén. (pozitív irányban)

2016. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Trafó1 ***** válasza:
5%
Vagy megszált a gonosz és azt érzi a macsek.
2016. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Trafó1 ***** válasza:
10%
No én úgy felrúgtam volna, hogy a lába nem éri földet.
2016. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De tudta,hogy nem bántom és ezt használta ki. Élvezte,hogy rettegek tőle. Mikor kinéztem az ablakomon látom,hogy az ajtóm előtt ül ilyen "megöllek" tekintettel és morgott rendesen ilyen fura hangon.
2016. máj. 25. 15:31
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Istenem...talán ki kellene ivartalanítani a nyomorultat! Az meg a másik h nem a macska a hülye, nyilván jót tesz neki ha törülkőzővel csapkodsz és sikítozol mint egy csimpánz.
2016. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Annyira bírom,hogy ennyire tudsz itélkezni,egy 16 éves lány egyedül.. mély véres karmolások vannak a lábamon. Pánikrohamom lett. Mindenki így tett volna... Először a macska ugrott rám mély karmolások vannak a lábamon véreres,lila néhol fáj. Addig ugrott volna nekem amíg még lélegzek. Kívetített agresszió okozhat elvileg ilyet..az első embert támadja meg,rajta vezeti le a feszültséget.
2016. máj. 25. 15:36
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fenéért tartasz macskát? Add oda valakinek, aki bánni is tud vele.
2016. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Akkor már elég nagy vagy ahhoz h ne legyél nyomi! Te vagy a hülye, minek macska ha nem tudtok bánni vele?
2016. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hallod te nagyon rá vagy kattanva erre a témára,főleg,hogy három választ is írtál,szerintem neked kéne elgondolkoznod :)
2016. máj. 25. 17:45
 10/16 A kérdező kommentje:
Már édesanyámra is rátámadott,köszönöm az okítást,hogy velem van a baj.
2016. máj. 25. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!