Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj, ha az 5 hetes kiscicák...

Az baj, ha az 5 hetes kiscicák nem esznek anyatejen kívül semmit?

Figyelt kérdés
Életemben először születtek a cicámnak kölykei, és olvastam hogy 4 hetesen már lehet kínálgatni őket egy-egy falattal. Az egyik már eszik junior nedves tápot, de a többi még hátrál, ha megkínálom őket. Az anya cica már hulla fáradt vitaminokkal is, egész nap egy helyben fekszik és 1-2 óránként bemegy szoptatni a picikhez.Az anya cica már vitt fel nekik húst, az egyik előszeretettel lakmározott, de a többiek csak szagolgatták. Ez normális még? Mikor fognak elkezdeni átszokni a szilárd táplálékra? ( azért ide írtam, mert az interneten így konkrétan nem találtam semmit)

2016. máj. 25. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, naponta többször tegyetek eléjük tápot, és hagyjátok hogy fedezzék fel maguknak. előbb utóbb rákapnak.
2016. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2016. máj. 25. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, majd az anyacica elválasztja őket, ha itt az ideje. A te dolgod, hogy legyen mindig felkínálva a kicsiknek nekik való kaja, és az anyacicát etesd most jó minőségű étellel, amennyit csak kér.
2016. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!