Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apu nem engedi, hogy legyen...

Apu nem engedi, hogy legyen egy cicám. Mivel tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
Anyu engedi, sőt az ő ötlete volt. Régen volt egy cicajuk , aki nagyon beteg volt már nem tudták megmenteni, aput nagyon megviselte , azóta ellene van a macskáknak. Először megengedte volna, hogy az udvaron legyen, de én nem szeretnem ha kinti cica lenne hanem benti , viszont egy pár napja hajthatatlan, hogy ide biztos nem hozok macskát mert ez meg az.. A lakásba még főleg nem mert büdös, még beszarik stb, mikor felhoztam neki , hogy lenne alom , arra is azt mondta hogy milyen büdös lenne tőle az egész házban. Bocsi, hogy ilyen sokat írtam , és lehet, hogy nem mindenhol érthető.

2016. máj. 27. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Megérthetnéd hogy apudnak volt cicája akit elveszített és ugy látszik annyira megviselte hogy még csak véletlen sem akarja újra átélni. Szerintem tartsd tiszteletben a döntését és ne erőltesd.

Max. Anyit tudsz tenni hogy megkéred az anyukád hogy beszéljen vele.

2016. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Pl. azzal, hogy nem vagy ilyen érzéketlen. Legalább minimális megértést mutass apád érzései felé. Akkor egy kicsivel több esély van arra, hogy elhiggye, eléggé érett vagy egy macska tartásához.
2016. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmivel nem tudod rávenni.

(Amúgy a cicától semmilyen szag nincs a lakásban, ha az alom normálisan takarítva van).

De nem akarja és kész.

2016. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok érzéketlen? Amikor meghallotta ,az volt az első , hogy úgy leordított engem is meg anyut is , hogy az egész utca hallotta, hogy képzelünk ilyet hogy macskát merek hozni, ő inkább elköltözik. Itt minden úgy van ahogy ő akarja , mert ha nem csak kiabál
2016. máj. 27. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak az derült ki, hogy "apád lánya vagy". Ugyanúgy nem viseled, ha ellent mondanak, leírod, hogy nagyom megviselte, és Te csak arra gondolsz, hogyan vedd rá mégis.
2016. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudod akkor mégis mit vársz? Csodát? Ha elsőre így reagált szerinted még megtudod győzni? Szerintem ezen nem lehet segíteni hiába próbálkozol. Csak rosszabb lesz.
2016. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!