Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek valami megtámadta...

Mit tegyek valami megtámadta a macskámat az éjszaka?

Figyelt kérdés
Minden este mindig bezárom a macskáimat,hogy ne legyenek kint, de az este nem jött haza és ma délben mikor hazaérkezett a szája alatt elkaphatta valami mert fáj neki és nyávog és elfutott előlem. Nem kifogásokat keresek de az itteni falusi állatorvos csak a haszonállatokkal foglalkozik max beoltja őket nem tudom hova vinni mit csináljak vele? Behoztam a szobámba de bebújt az ágy alá.

2016. máj. 28. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kutya támadta meg, vagy verekedett egy másik macskával. Ilyesmi előfordul. Nekünk egyszer kb az egyik lába hiányzott, úgy jött haza. Elvittük az állatorvoshoz (ez is falu, nem volt probléma) és ellátta, majd hazahozhattuk. Persze még sokáig nagyon ijedős volt, meg bizalmatlan, de kiheverte.
2016. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most valahogy megfogtam és behoztam a szobámba csak a nyakán van egy kis seb máshol nincs semmi sérülés.Fájlalja de jobban van.
2016. máj. 28. 11:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Elment délután és nem jött vissza.
2016. máj. 28. 21:19
 4/5 PiciDia888 válasza:
A miénket egy bagoly támadta meg. Bizonyára nagyon megijedhetett a macskád attól, ami megtámadta, de kiheveri pár nap múlva.
2016. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta egész nap nincs itthon,órákra elmegy...
2016. máj. 29. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!