Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék heterochromiás...

Hol tudnék heterochromiás macskát venni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az meg milyen?
2016. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem egyszínű a szeme. Ha tévednék akkor bocsi, én is kíváncsi lennék mit jelent.
2016. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Valóban azt jelenti. A legtöbb perzsa macska olyan.
2016. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 macdln ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Konkrét helyet nem tudok mondani, mivel nem írtad, hogy milyen fajtájú felemás szemű cicát szeretnél.

Én menhelyen is láttam már ilyen cicát, ugyanis egyszerű házi cicáknál is előfordul a heterokrómia. Láttam már fekete fehér és hófehér ilyen cicát is.

Ha fajtatisztát szeretnél, akkor írd le, hogy milyet.

Én tudok két maine coon tenyészetet is, ahol van felemás szemű cica, meg egy brit rövid szőrű tenyészetet is. Most nincs náluk heterokrómiás kiscica, de ha mindenképp ilyet szeretnél, nyilván tudsz várni.

2016. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem az egyszerű házi macska is tökéletes. És bírnék is várni a cicára. Egyszer volt már egy ilyen cicám. Ő fekete volt, az egyik szeme zöld a másik meg kék és a bajsza az egyik oldalon fehér volt a másik oldalon meg fekete.
2016. máj. 29. 17:51
 6/6 Platypus ***** válasza:
81%
A menhelyeken és a sintértelepeken nézelődj. A heterochromia elég gyakran jár hallásproblémákkal(kb. egyharmaduk süket a világos szem oldali fülre), ezért mostanában nem szokták direkt tenyészteni. Régen népszerű volt pl. perzsáknál, de ma már állatvédelmi okokból a legtöbben elutasítják az ilyen vonalak tenyésztését. Kóbor macskáknál viszont nem számít ritkaságnak.
2016. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!