Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esély rá hogy megmarad a...

Van esély rá hogy megmarad a kiscica?

Figyelt kérdés
24.-én kedden született 5 pici.Az utolsó az nagyon pici,kis gyengécske.Őt üvegből etetem.Vettem neki tápszert.Ha az anyjának a cicijére ráerőltetem,csak lóg rajta,nem szopizik.Ezt onnan tudom hogy evés előtt-után mindig lemérem.Szegény ha a többiek esznek csak keres és keres,de mire a többiek végeznek se találja meg. :( A cumisüveges etetésnél is kell neki idő mire felfogja hogy mi van.

2016. máj. 29. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és mindig csuklik evés után.
2016. máj. 29. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye szegénykének, hát próbáljad... egy ötös alomból ritkán szokott mind az öt épségben felnőni, szinte mindig van veszteség. Párnapos cicát nagy küzdelemmel tudsz csak cumisüveggel felnevelni, ha egyáltalán. Drukkolok.
2016. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Próbálkozok hátha sikerül.Egy jó 50 grammal kevesebb mint a többiek.Átlagosan 10-12,5 ml-t eszik.De holnaptól megint munka,nem tudom hogy túlél e 8-9 órát etetés nélkül :(
2016. máj. 29. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy megmaradjon. A csuklás miatt ne aggódj. Én is cumisüvegből neveltem a cicámat és sokszor csinálta ő is evés után. Olyan aranyos. :)
2016. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megmaradt a cicus.Még mindig kevesebb mint a többiek,de jó egészségnek örvend. :)
2016. jún. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!