Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi legyen a neve...

Szerintetek mi legyen a neve ennek a kislány cicának? Kép!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A Wynona (becézve Vini) névre gondoltunk, de nekem az nem igazán tetszik, viszont nincsen fantáziám...


Ti mit javasoltok?

Lehet magyar, vagy bármilyen név.

Előre is köszi!



2016. máj. 30. 01:29
1 2
 1/11 zombienyul ***** válasza:
90%

Sziia. Írd be googlebe, hogy cicanévnaptár, vagy simán cica nevek. Rengeteget kihoz és nagyon szépeket, ha nincs konkrét névötletem, akkor én is onnan nézek. :) Amúgy a Wini, olyan kis átlagosabb :D Egy ilyen kis szőrcsomónak aranyosabb nevet választanék, nekem is perzsám van, csak fehér :) Melanie a neve, becézése: Meli, Melcsa, Melcsini és mikor mit mondok neki :DDD


21/L

2016. máj. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Hp-ból a Ron weasley jutott egyből az eszembe. De lehet Fred is :D

De én utálom a macskákat szóval szerintem rakd ki az utcára es vegyél egy aranyos kiskutyust helyette :)

Majd tölts fel róla us egy képet :P

2016. máj. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zombienyul ***** válasza:
87%

Ejnye második de gonosz! :D Semmit sem rakunk ki utcára, ha megnyerte, hát gondozza :D Amúgy kislány cica, így ha már a Harry Potternél, akkor Hermione (remélem jól írtam) :DDD


Amúgy első voltam.

2016. máj. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

És azt te honnan veszed, hogy nem éppenséggel az előző gazdája is ugyan igy tett, hogy gondolta:áh kell a macska a francnak, veszek egy tündéri kis kutyust helyette és a legjobb barátom leszünk ameddig a halál el nem választ :) aztán kirakta az utcára es a mostani kérdező meg befogadta :(

Ne hallgass az elsőre, megnéztem a perzsa fehér cicat, hát horrorfilmekben látnám azt vissza szívesen. Nagyon gonosz feje van :D

Amúgy ja, hermione is jo nev. Utána esett le, hogy ez csaj macska :D de attol meg lehet Ron-nak hívni, nem tudná meg hogy fiú nev :D

De amúgy meg ránézek erre a macskára es egyből a Sanyi nev jut az eszembe. Ez a macska tisztára Sanyi.


Vagy répa, Cece(Sziszi, csak nem magyar kiejtésben), Joy, Shakira, Britney Spears. Ezek jutnak az eszembe. Csak hagyd nyitva egyszer a bejárati ajtót egy órára es nem lesz több gondod vele.

21/F (az első kommentelo, az igazmondó)

2016. máj. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű ez a kiscica! :-)

Nekem valamiért a Milli név ugrott be. Persze a döntés a tiéd! :-)

2016. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
En Redynek neveznem, az angol red szobol :)
2016. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%
Lehetne Sansa (ha szereted a Trónok harcát.Nekem rögtön ő jutott eszembe.) Nagyon nagyon cuki ez a kis pamacska remélem jó élete lesz veled.A 0 %-os sz#rdarabnak: remélem rajtad kamionnal fognak átmenni.Remélem a kamiont én fogom vezetni.Tudod miért?Mert akkor ez történne: átmennék rajtad,majd tolatnék.Majd megint előre,és megint vissza.Előre,vissza,előre,vissza,előre,vissza,amíg meg nem unnám.És hidd el nem unnám meg egyhamar.
2016. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

az a snooker07 nem is én vagyok, nagyon szemét volt tőle hogy ezt írta :( Az én nevem CuteCatLover2001


Amúgy még elnevezheted a macskát Justin Bieber-nek is. Az így is ilyen unisex név ahogy hallottam.

2016. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyen állatot nem rakunk utcára! És aki ezt javasolja, az egy felelőtlen és meglehetősen ostoba ember, kár is vele foglalkozni.

Én elég Japán fan vagyok, szóval az én névötleteim nem biztos, hogy nyerőek lennének, de adok tippet ;)

Nekem kifejezetten tetszik a Wyona, de ha hasonló, ámde szebb hangzásban gondolkoztok, akkor javaslom a "Fantasy name generator"-t. Szép neveket tud ajánlani. :)

Így kapásból én a Linát és a Morgianát javasolnám. :)

Esetleg Laurel, Pandora.

De mint említettem, a legjobb az, ha küzdessz egy kicsit a nevével, vagy kicsit több konkrétumot adsz meg, hogy milyen típusú neveket szeretnél.

18/L

2016. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bolyhos :)
2016. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!