Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kéne tennem a kiscicámmal?

Mit kéne tennem a kiscicámmal?

Figyelt kérdés

Tegnap ráesett a fejére a kosár labda teljesen véletlenül, az orra is elkezdett vérezni,de szerintem nagyon megüthette a fejét ahogyan ráesett.

Elvesztette az eszméletét is,nem tudott megmozdulni,csak feküdt.

Ma viszont fel kel,meg járkál egy kicsit de nagyon lassan,és inkább kifekszik vagy nem is tudom nembír járni,meg ilyen kába.

Meg a fejét is olyan furán oldalra tartja,nagyon félek hogy el fog pusztulni szegény.

Mit kellene tennem vele?

Ma elviszem állatorvoshoz.


2016. jún. 1. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal állatorvos!!! Sürgősen vidd el!!!
2016. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Már rég el kellett volna vinned...
2016. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Jól teszed, vidd orvoshoz. Vizsgáld meg a szemét is, ha a fekete pupillája az egyik szemén nagyobb mint a másikon akkor nagyon megsérülhetett a feje. Vidd minél hamarabb dokihoz. Drukkolok a picúrnak :)
2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet én vagyok túl aggódós,de már akkor vittem volna,amikor elájult. nem játék. még nekem felnőttként is agyrászkódást okozott egyszer egy kosár labda. nemhogy egy kiscicának!!! remélem meg tudják menteni. máskor ne várj ennyit
2016. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már tegnap, rögtön el kellett volna vinned.
2016. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tegnap már nem tudtam vinni mert este értem haza és akkor mondták mi történt vele.:-(

2016. jún. 1. 13:18
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Azonnal vidd orvoshoz ha nem akarod végignézni a halálát. Meg talán van remény hogy túléli, de csak ha esélyt adsz neki azzal, hogy orvoshoz viszed.

De gondolom nincs pénzed rá mert csak 12 éves vagy és anyukád nem akarja elvinni mert sajnál rá maximum 4 ezer forintot (ami 4 doboz cigi ára kb.)

2016. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én megértem,hogy nem a te hibád. akkor viszont érdemes átgondolni,hogy miféle emberekkel élsz együtt?

az ő hibájuk és gondatlanságuk miatt majdnem kinyírták a macskát..orvoshoz vinni viszont luxus. vagy kihívni helybe. náluk este is kijön,sőt éjszaka is ha sürgős eset.

2016. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Agyrázkódása lett. Orvos mit mondott?
2016. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvoshoz kellett volna vinni, remélem meg tudják gyógyítani. Majd írd meg mi van a cicussal!
2016. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!