Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskám szemével?

Mit tegyek a macskám szemével?

Figyelt kérdés
A 2 éves macska hazajött és piros-sárga színű volt a szeme,amikor nehezen kinyitotta. Az orrán folyik végig a szeméből a genny.Nem tudok rá nézni. Mit tegyek?

2016. jún. 1. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lenne egyértelmű: vidd el orvoshoz.
2016. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, mert kapnia kell antibiotikumot, amit ő tud felírni. Szemcseppet Tobrexet használok.
2016. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kérdés? El kell vinni állatorvoshoz, aki letisztítja, megvizsgálja. Megállapítja, mi okozza (valószínűleg sérülés), és annak függvényében ad szemcseppet és antibiotikumot.
2016. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Ma amikor láttam már semmi baja nem volt.

2016. jún. 1. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd, hogy nagyobb baja legyen, esetleg megvakuljon, akkor mielőbb vidd orvoshoz.
2016. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
"Ma amikor láttam már semmi baja nem volt." Hú, de vártam ezt a választ! Jellemzően ilyent kapunk, mikor x ember orvost javasol, hirtelen pikk-pakk meggyógyul az addig gennyfolyós szem!
2016. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ömlik a genny a szeméből ès másnapra meggyógyul. Fantasztikus! Mondd el hogy csináltad, mi vagyunk a hülyék, hogy orvosra költünk!
2016. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Inkább úgy csinál, mintha minden rendben lenne, meg inkább nem néz rá a macskára, de orvoshoz véletlenül se kelljen ám elvinni... Még mindig nem értem, miért tart az ilyen állatot.
2016. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A mi macskánkkal is megesett az ilyen. Elvittük a dokihoz, az begyógyszerezte. Beszéltünk a dokival: idézem: „Jó, hogy elhozták, nagyobb baj is történhetett volna.”

Szerintem azért vidd el. Ha már arra adtad a fejed, hogy lesz egy macskád akkor gondozd is!

2016. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!