Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyamacska harapdálja a...

Anyamacska harapdálja a kölyköket, miért?

Figyelt kérdés
3 hetes kiscicáink vannak. Mióta megszülettek az anyuka elég stresszes, mostanában pedig észrevettem, hogyha kivesszük a cicákat pld. a kanapéra ő is odajön és elkezd bújni hozzájuk majd elkezdi őket harapdálni, de elég furcsán! nem úgy néz ki, mint aki játszik, egyenesen agresszív, és ez egyáltalán nem vall rá! Miért csinálja ezt? Nagyon ijesztő.

2016. jún. 1. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vissza akarja őket vinni a helyükre? Csak nem tudja a szájába venni őket.
2016. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de nem, csak fekszik, bújik kicsihez aztán elkezdi agresszívan harapni
2016. jún. 1. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak felkesziti oket az eletre, nem? Ugy ertem oke hogy durvanak tunik, de meg is sebzi oket? Faj nekik? Sirnak, menekulnek? Ha nem hagy rajtuk nyomot, ha nem harapja oket ugy hogy verezzenek, akkor nem kell tul komolyan venni az agressziojat, ez egy fajta felkeszites az eletre. Most meg csak o harapdalja oket, aztan ha kicsit nagyobbak lesznek siman visszaharapnak neki, resze a treningnek ;)


Ha viszont bantja oket, serulest okoz nekik, akkor el kell oket kuloniteni sajnos.

2016. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kicsik mit csinálnak, fáj nekik ahogy harapdálja őket?
2016. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne vegyétek ki a kicsiket a helyükről és több figyelmet szenteljetek az anyának. Ha bántja őket sajnos el kell venni tőle,d figyelni kell az biztos,nehogy megfojtsa őket.
2016. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!