Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Belepisilt a fűbe?

Belepisilt a fűbe?

Figyelt kérdés

Vettem a macskáimnak egy kis macskafüvet.

Eddig még sosem sikerült rendesen kihajtatni, mert a lánymacska általában kitépkedte a "földből".

Most taktikát váltottam, mindig elvettem előlük, amikor befejezték a rágcsálást, így sikerült egy csinos kis fűcsomót nevelnem belőle.

Tegnap este véletlenül lent felejtettem a földön. Arra mentem ki reggel, hogy a leányzó a doboz fölött guggol, és pisil - félre, egyébként.

Dobhattam ki az egészet, úgysem hiszem, hogy ezek után még ennének belőle.

Az alom teljesen üres, illatos volt, nem értem, mi játszódott le a kis fejében :D


Nálatok fordult már elő ilyesmi?


2016. jún. 5. 07:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, hozzátenném, ivartalanított, nem jelölget.

Ez olyan izmos, reggeli pisi volt.

2016. jún. 5. 07:56
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
A macskák nem tesznek különbséget az étkezési célú és egyéb füvek között. Örült, hogy a "természetben" végezhette el a dolgát.
2016. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek szerint normális a jelenség, köszönöm a választ!

Azért furcsállottam, mert anyáméknál volt vagy 6 kinti macskánk, de soha, egyik sem pisilt, csak homokba, addig tartogatta, míg jó helyre nem ért. Ahol nem tudták elkaparni, szóba sem jöhetett a dolog.

A másik, hogy kb. 5 centivel a reggelijük mellett történt az incidens, sok helyen olvastam, hogy étel közelébe se rakjunk almot, mert nem végzi el ott a dolgát.

Mondjuk nem tudom, min lepődtem meg annyira, a lánycicánk ilyen tekintetben elég igénytelen, még az alomban is a srác szokott kapani utána.

2016. jún. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!