Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jutunk ki ebből az ördögi...

Nem jutunk ki ebből az ördögi körből, ötletek?

Figyelt kérdés

Találtam egy macskát, amin egy nagy seb volt, elvittem orvoshoz, lekezelte de nagyon csúnya. Kapott krémet, azzal még kenem is, de tölcsért is, viszont majdnem megfojtotta vele magát, és mivel vad/ijedős, ezért bezárni sem tudtam, a tölcsért pedig mivel kint van, leszedtem, balesetveszélyes volt.

Nappal figyelem, hogy ne nyalja, de éjjel nem tudom.

Valamivel, ami szellőzik beköthetném a sebet? Mivel? Holnap reggeltől itthon leszek, így rá fogom rakni a tölcsért egész napra, de éjjelre muszáj levenni, és akkorra pedig bekötném neki, de milyen szellőző anyaggal tudnám?



2016. jún. 6. 19:21
 1/6 elwera ***** válasza:
51%

Tekerd be gézzel és utána húzz rá egy gyerekzoknit és ragasztószalaggal tekerd körbe a tetején hogy ne tudja leszedni a lábárôl. Ha a lábán van a seb.


Vagy ha veszel ilyen gumis fáslit gyógyszertárban, rátekerheted azt is a gézre és akkor nem kell zokni.

2016. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 elwera ***** válasza:
51%
És 2 naponta kösd át.
2016. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

szórd be a sebet cukorral, hamarabb gyógyul.

[link]

2016. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ja igen, a lábán van, csak az a gond, hogy a sebnek szabadon kéne alapból lennie, szóval tényleg valami nagyon "szellős" kötést kéne rá csinálni, a géz jónak tűnik, csak nem tudom hogyan kéne rögzíteni.

Naponta kell neki kenni, szóval más praktikával most nem kísérleteznék, gyógyulna ez a krémtől, ha nem nyalogatná éjjel.

2016. jún. 6. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudtok kölcsönbe szerezni Bioptron lámpát? Ártani nem tudsz vele, viszont meglepően jó a sebgyógyító hatása.
2016. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, erről még nem hallottam, de tudok szerezni, kipróbáljuk, köszönöm!
2016. jún. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!