Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam ossze kutyamat...

Hogy szoktassam ossze kutyamat az uj kiscicammal?

Figyelt kérdés
Nem akarja bantani a cicat, csak teljesen meghulyul ha meglatja, allandoan ott van korulotte,es allandoan myalogatni akarna (de ezt nem engedem neki) szoval ha egy centivel arrebb megy a cica,a kutya is rogton 😬😬 beszong teljesen ha meglatja. El se akar onnan jonni, csak a macskat figyeli, szaglassza..

2016. jún. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát amit leírtál, abból az jön le hogy eléggé össze vannak szokva :D Mégis ennél hogy lehet jobban összeszoktatni? :D
2016. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat csori macska nem iagazan akar vagy mer megmozdulni, mig a kutya folotte all, meg azert meg nem hagynam oket egyedul, mert ha a macska elkezd futni, akkor a kutya is utana, mem tudom h mit csinalna ha nem szolnek ra..
2016. jún. 6. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek a kutyák amúgy. Megpróbál vigyázni a macskára, mintha a sajátja lenne, mivel kiscicád van. Nálunk is régen a Kutya "elrabolta" a macska anyjától a kiscicáit és vigyázott rájuk. Mindig elhordta a saját helyére. Mintha az övéi lettek volna. Amúgy meg az a kutya is mindig szagolgatta a macskát, meg követte, játszani akart. De a macska meg folyton belekapott az arcába, mert fenyegetésnek érezte. Meg szisszeget vagy hogy mondjam :D De a kutya sose harapta meg vagy valami. Szerintem jó ha most szokja a macska hogy ott van a kutya, mert ha kölyökként lógnak együtt, akkor megszokja. Legalábbis szerintem.
2016. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. jún. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!