Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éjszaka Asszony a macskát...

Éjszaka Asszony a macskát beengedi a lakásba?

Figyelt kérdés
Hajnalban jelentkezik nálam, hogy azonnal adjak neki kaját. Egy óra múlva engedjem ki. Ha kell egy órát hisztizik folyamatosan (tovább még nem bírtam idegekkel). Hogyan lehet a macskát meggyőzni, hogy éjszaka nem balhézunk. (A nem beengedés nem opció)

2016. jún. 7. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
nem tudna a cica-mica az Éjszaka Asszonynál ennivalóért nyávogni/balhézni? Az nem megoldható?
2016. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem találtam rá módszert, de mától én ébresztem asszonyt, hogy a macskája enne...
2016. jún. 7. 09:13
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez igazán nem egy agyműtét.

Ki kell zárni abból a helyiségből, ahol alszotok. Esetleg éjszakára kint hagyni neki kaját, hogy reggelig csendben legyen. Venni alomtálcát, és oda elvégezheti a dolgát, így nem kell hajnalban kimennie.

2016. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
na, ez egy jó ötlet:D
2016. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Odakèszìtesz egy kancsó vizet ès a pofájába öntöd mikor felkelt. Vagy bármi más ami kellemetlen neki, lènyeg hogy ne azt kapja amit akar hanem büntetèst.
2016. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy az utolsó írta. Ha nem is egy kancsó víz, mert azt macera feltörölni, de pl. vízspriccelő nagyon hatékony tud lenni.
2016. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Az asszonyt kell megnevelni.
2016. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

-Vízspriccelő

-Ajtó kulcsra zárása

-Nő arcába dobni a macskát..

2016. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

A macskák a világ legjobb élő ébresztő órái. Hajnal 2-kor és hajnal 4-kor szokott az én kis macskám banzájozni, mert éhes. Múltkor elegem lett, hogy éjszaka kétszer fel kell kelni, hogy kiszolgáljam a királyfit, így kipróbáltam, hogy...

1. Mikor felkelek és elindulok dolgozbi, előtte kap egy adag kaját (alutasakos kaja)+száraztáp, ha még éhes lenne.

2. Délután 3-kor mikor haza érek kap kaját, szintén tasisat.

3. Este 6-7 óra körül kap még egyszer.

4. Este 10-kor kap utoljára, mellé feltöltöm a száraztápos tányérkáját.

Ez egy ideje működő képes megoldás, hogy később mi lesz belőle nem tudom. Egy próbát megér, bár az én cicum szoba cica, így én ezt könnyebben meg tudom oldani.

Egy jó tanács: spriclivel, vödör vízzel ne bántsd, mert agresszív lesz és meg fog támadni a kaját pedig ugyan úgy követelni fogja.

Sok sikert! :) (ha kérdés van írj nyugodtan)

2016. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha nálam jelentkezne a macska éjjel, akkor hozzávágnám asszonyhoz, hogy itt van a cicuskád.
2016. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!