Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap megindult a macskámnál...

Tegnap megindult a macskámnál az ellés és ma reggel óta hiába hívom nem jön elő. Valami baj lehet vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Megnéztem már itthon ahol csak tudtam + az összes "megszokott heverészős helyén" is és sehol nem találom.

2016. jún. 7. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem lett ivartalanítva.

Valószínű eldugta a kiscicákat, majd előjön egyszer. Talán...

2016. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
11 hónapos cica. Amikor ivartalanítani kellett volna, akkor ütötte le egy autó és az állatorvos azt mondta így nem lehet, amíg nem gyógyul meg. Mire meggyógyult már terhes lett, én meg nem akartam, hogy "abortusza" legyen, úgyhogy abban maradtunk, hogy az első alom után lesz majd megműtve.
2016. jún. 7. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni, csak várni.

Ivartalanított kinti macskáknak ez a sorsuk. Folyton ellenek, elüti őket az autó, eltűnnek időszakosan, nem tudni hol lehetnek, megmérgezte-e a szomszéd, belehalt-e a szülésbe, vagy csak máshol érzi magát most biztonságban.


Én nem bírnám ezt az idegeskedést, ezért soha nem tartanék kinti macskát.


Valószínűleg keresett egy biztonságosnak tűnő helyet az elléshez és egy darabig ott is marad velük. Enni esetleg hazamegy, de nem tudni talál-e máshol magának.

2016. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*a nem ivartalanított kinti macskáknak ez a sorsuk
2016. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meglett :) most visszük állatorvoshoz mert sajnos nem bírta megszülni a cicákat
2016. jún. 7. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Na jól van a cica és a kicsik?
2016. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megmaradnak a picik akkor ha már nem szoptat a mama mindenképp ivartalaníttassátok ki! :) majd írd meg, hogy hogy vannak!
2016. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a kicsik nem maradtak meg. :( mint kiderült az egyik elakadt a szülőcsatornában a balesete miatt :/ 2 pici cicája lett volna. Meg lett műtve és végre ivartalanítva is lett. 3 napig nem evett semmit a műtét után aztán szerencsére túlélte az egészet a Drágám :)
2016. jún. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!