Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már úgy hogy a cicátok...

Volt már úgy hogy a cicátok (nőstény) elcsavargott napokra majd visszajött?

Figyelt kérdés

Csak mert az enyém ritkán szokott és eddig mindig visszajött még sose tűnt el 1-2 napnál tovább nem értem hol lehet megnéztem a környéken sehol se találtam.vasárnap már nem volt itt amúgy benti és kinti cica is.többnyire velem volt napközben nagyon ragaszkodó típus.mi lehet vele?:(

nagyon hiányzik..



2016. jún. 8. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is most eltunt egy cica a lepcsohazbol, o is kinti-benti ahogy lattam. Kiraktak a plakatot, hogy nincs meg. Sajnalom nagyon :( lehet eltevedt valamerre, vagy valaki befogta. Foleg ha jambor, sajnos akkor van ra esely.
2016. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon szép fényes fekete bundájú cica

és kicsit félős de barátságos. még azon is elgondolkodtam hogy terhes volte esetleg mert sokat aludt.igaz szedte a fogamzásgátlót de tavaly is az mellett esett teherbe..:S

remélem visszajön vagy hogy jó helyre fogták be de hogy képzelik hogy elviszik van benne chip.de a nyakörvet nem szerette folyton elhagyta. ő volt életem értelme.4 éves körüli vagy 3 olyan gyorsan múlik az idő..annyira megszerettem most is csak sírok de már annyit sírtam már nem tudok.. :( továbbra is reménykedem..

2016. jún. 8. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kijárós macskára igen sok veszély is leselkedik sajnos. Nem sorolom, de van bőven.
2016. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de kijáró cicánál sajnos benne van a pakliban, hogy baja esik, és azért nem megy haza. Nagyobb az esélye, minthogy befogják.


De négy nap még nem olyan sok, még hazamehet. Nekem volt egy, amelyik 5 hét után jött haza.

2016. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Volt, h elkóborolt a cicám pár hétre, de én nem fogadtam vissza, szakítottam vele. Éreztem rajta más kan szagát.
2016. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítani kell, a fogamzásgátló az semmit nem ér.

Miskolcon tűnt el esetleg, mert munkába menet láttam egy fekete macskát elütve az utcán.

2016. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Féltem az ivartalanítástól mert az egyik cicám belepusztult..:(


nem Miskolc hanem fejér megyek Velencei tó-nál lakom.

NEkem is volt egy kandúr amelyik hónapokra eltűnt de visszajött!! de ő más lány cicám még nem kóborolt el eddig.

Köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!