Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülatkát elkaphat a két...

T9 kérdése:

Fülatkát elkaphat a két egészséges cicánk otthon egy kezelés alatt álló befogadott kiscicától?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van két teljesen egészséges felnőtt cicánk és egy kicsit örökbe szeretnénk fogadni, de kiderült, hogy fülatkás. Haza lehet vinni és közben kezeltetni anélkül, hogy a másik kettő is elkapná tőle? Az lenne a legjobb, ha már gyógyultan kerülne hozzánk, de ahonnan elhozzuk sok cica van és sajnos nincs rá lehetőség, hogy a többitől elkülönítve kezeljék, így nem tudom hogyan lehetne meggyógyítani és örökbe fogadni :/

2016. jún. 9. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A kezelés ideje alatt, nem tudnátok ti elkülöníteni nálatok valahol?

Nem tudom meddig tart a kezelés, és hogy milyen házatok/lakásotok van, de szerintem ez lenne a legjobb ötlet.

2016. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!