Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A barátnőm folyton a macskájár...

A barátnőm folyton a macskájáról küldözget képet, ami nagyon idegesít már. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nemrég óta vagyok együtt a barátnőmmel, szeretem őt nagyon, viszont van egy idegesítő szokása. Van két macskája, és egyfolytában róluk küld képet vagy videót. Szinte minden nap küld, van hogy naponta többet is.


Szeretem a macskákat és az ő macskái is aranyosak, de azért már kicsit unom, hogy naponta küldözgeti. Telefonját egyszer láttam, tele van képekkel, amit nekem elküld, az csak az összes kép kb tizede.


Nem akarom azt mondani neki, hogy ne küldjön, mert tuti megsértődne, és megharagudni, hogy nem érdekel engem a macskája.


Amúgy 23 éves a barátnőm, szóval ráadásul nem tinilány már.


2016. jún. 13. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez kicsit betegesnek tűnik bocsi. Más megoldás nincs valahogyan fel kell hívnod a figyelmét a problémára.
2016. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy köszönöd szépen a képeket, de neked elég az is, ha csak hetente egyszer küld képet a macskáiról. Venni fogja a lapot...
2016. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

utalhatnál rá hogy magáról is küldjön képeket,

úgyis fog kűldeni cicásakat,de elviselhetőbb lehet!

2016. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Néha magáról is küld, de azok is legtöbbször a macskával közös képek :D
2016. jún. 13. 15:16
 5/10 anonim válasza:
100%
akkor mondd el neki h mi a problémád! megfog haragudni ,de majd megbékél,és belátja majd h igazad volt!
2016. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%

majd ír hogy sikerült e vele beszélni! :) sok szerencsét

! :)

2016. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megharagudni szerintem.

Én is ilyen voltam, egyfojtában videókat küldtem a barátomnak, nem csak a saját macskáimról, meg képeket mutattam, hogy nézze milyen cuki, többször elrángattam a konyhából, hogy nézze meg milyen aranyosan alszik a napon a cicánk. Hát megunta ő is és finoman közölte, hogy "asszony, hagyjál már a macskáiddal" :D.

Én viccból kiakadtam, hogy "nem érdekelnek az én cuki kis pillecukraim?!" Aztán nevettünk, de fegfogtam, hogy ő nem igényli a napi cuki adagot úgy mint én. :D

2016. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el hogy zavar. Egy értelmes nő nem fog ezen megsértődni. Én is imádok macskás képet küldeni, és ha közölné valaki hogy hagyjam abba hát abbahagynám. Nem vagyok hülye, tudom hogy nem mindenki annyira macskamániás mint én. De amíg nem mondja hogy zavarja, addig honnan tudjam?
2016. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a macskámat, és sokat fényképezgetem. Baba korától kezdve van már róla vagy egy millió képem..de én nem szoktam másoknak küldözgetni.

Facebookon van róla egy mappám, olyan 15 képpel összesen. Elég annyit megosztani.


Szerintem mondd meg neki, hogy zavar téged. Biztosan megérti.

2016. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom jele, hogy ennyire beavat téged a cicája életébe. Szerintem várj egy kicsit ezzel a dologgal, megsérülhet a kapcsolatotok. Mindenkinek vannak idegesitő szokásai, bizonyára neked is. Szóval mindenképpen finoman... legalábbis ha te szeretnél a cica elé kerülni az ő érzelmi életében.
2016. jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!