Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek max hány macska...

Szerintetek max hány macska tartható egy lakásban normálisan?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 50 nm-es lakásban?

2016. jún. 13. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Az én macskám nem unatkozik és nem vágyik kifelé. Rengeteget játszunk és foglalkozunk vele, tanítgatjuk, feladatokat kap, amiket megoldhat. Sosincs egyedül, mindig van vele valaki és egészséges és nem fogja fél év után elütni egy autó.

Én nem sajnálom és ti se sajnálnátok, ha látnátok, hogyan él.

2016. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
60 nm-en lakok 2 cicámmal. Korábban családi házban laktunk, ahol kijárósak voltak, éjszakára bezárva. Sajnos az élet úgy hozta, hogy be kellett költöznünk panelba, hoztam magammal a már felnőtt cicáimat. Éjszaka nincs gond, azt már megszokták, hogy bent vannak, viszont nappal vágynak ki. Sajnos csak az erkélyt tudtuk macskabiztossá alakítani, oda járnak ki, van kint füvük, kinti alom, fekhelyek, kaparó, bent a lakásban is almok, etetőtálak, játékok, mászókák, kaparók... Hiába játszunk velük sokat, az azért nem ugyanaz, mint mikor kint felszaladtak a fára. Teszem hozzá, korábban sem jártak el, mivel macskabiztos kerítés volt, de azért az udvar az hiányzik nekik. Szerintem sem ideális bent tartani, mi is azon vagyunk, hogy minél hamarabb kijussunk, de egyelőre nem tehetjük meg. :(
2016. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

A macska vadállat. Lehet, hogy háziasítottuk, de az ösztönei még megvannak.

Aki szerint boldog egy macska bezárva a lakásba, azt próbálja ki, hogy hetekig vagy hónapokig nem jár el otthonról. Próbálja ki milyen az ha be van zárva, de "rengeteget játszanak vele".

Ez nem élet. Csak nem tud szólni ha másra vágyik.

2016. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

egy ilyen pici lakásban kettőt-hármat, de csak ha több alom is van. panelban is lehet rendesen macskát tartani. a legjobb ha hámmal néha leviszed sétálni, nem ugyanaz, de mégis van egy kis izgalom az egészben

akik pedig azt mondják hogy panelban nem lehet macskát tartani normálisan: dehogynem, lehet nem elégíti ki a mozgásigényüket, de ha foglalkoznak velük, elegendő a kaja meg játszanak velük, minden rendben van.

2019. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!