Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt valaki akinek szokott...

Van itt valaki akinek szokott köhögni a macskája? Mi van ha sosem láttam felköhögött szőrcsomót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 2 èves ivartalanított kandúrom. 3-4 naponta előfordul, hogy köhög, de nem jön fel semmi. Kap pasztát, hogy rendesen fel tudja köhögni a szörcsomót és cicafüvet is. Ennek ellenére még sosem láttam, hogy kijött volna. Féreghajtva is van rendszeresen, nem tudom miért csinálja. A közérzete teljesen jó, olyan mint mindig. Állatorvos is látja rendszeresen. Ha nem muszáj nem vinném sűrűn, mert volt egy rossz élménye a dokikkal és azóta mindig be kell nyugtatóznom ha orvoshoz viszem, mert nem lehet hozzányúlni. Azt meg most a 30 fokban nem annyira szeretném. Múltkor is potyára vittem el, mert nem volt nyugtató, de azt hittem már megbékèlt az orvosokkal. Nem mertek hozzányúlni, mert az 5 kilós macska nekik ment. Csak rontott a helyzeten amikor rá akarták adni a "kènyszerzubbonyt". Ìgy csak a kötelező szurikra viszem, a féreghajtót meg itthon adom be neki. Van egy ivartalanított lányom is, nála sosincs ilyen gond. Benti mindkettő. Szedjek neki a kertből füvet, az jobb? Vagy lehet nem a szőrcsomó a baja? Van valakinek tippje, hogy mi lehet?

Biztos nem beteg, mert szaladgál, dorombol stb, olyan mint mindig.


2016. jún. 16. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem egèsz nap köhög, hanem csak 3-4 naponta reggelente, aztán egész nap semmi.
2016. jún. 16. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy dorombol meg játszik még lehet egy kicsit beteg. Nekünk is szokott köhögni nem sűrűn de ha napi szintes akkor már kap egy kis gyógyszert általába 2 nap egyet aztán elmúlik.
2016. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ès kiderült, hogy nálatok miért köhög? Milyen gyógyszert kap? Volt olyan, hogy a másik megfázott ês köhögött, de akkor azt egész nap, arra kapott gyógyszert, de ez nem olyan megfázós köhögés.
2016. jún. 16. 21:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam, hogy lehet nem gyűlt össze annyi szőr,hogy fel tudjon jönni? Mert ő nem nagyon mosakszik, szinte soha. :D
2016. jún. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!