Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak 3 napja megy a...

A cicámnak 3 napja megy a hasa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnis nincs pénzem állatorvosra. Nincs valamiféle házipraktika erre?

2016. jún. 18. 12:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
78%

ugyan úgy mint egy embernek, engedd pihenni, kis kortyokban folyamatosan itasd és adj neki könnyen emészhető ételeket, bár macskánál ez neccesebb sajnos :/


a vízre figyelj nagyon

2016. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rossz lehet neki, hogy szenved, de nem kap semmi kezelést. Neked milyen lenne, ha betegen hagynának szenvedni?

Legalább hívj fel egy rendelőt, az ingyen van.

2016. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Pont, hogy segíteni próbálok rajta azzal, hogy feltettem a kérdést
2016. jún. 18. 12:19
 4/48 A kérdező kommentje:
És ha adnék neki ricinusolajat? Azt hallottam az jó a hasmenésre.
2016. jún. 18. 12:24
 5/48 anonim ***** válasza:
98%
Te hülye! Attól még inkább hasmenése lenne.
2016. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
99%

A ricinusoljat azt idd meg te... te nagyon okos!

Amúgy meg adj neki szétfőtt, ragadós rizst főtt csirkemellel. Itasd sokat, mert kiszáradhat.

Egyébként ilyenkor kb. 4.000Ft az állatorvosi költség...

2016. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
99%
Jesszus... a ricinus hasmenést okoz, nem megszünteti. A macskád beteg, ha csóró vagy is orvoshoz kell vinni, fizetni lehet később is. De kezelni most kell... ha meg 2-3ezred sincs sose akkor keress egy normális gazdit a szerencsétlen állatnak aki foglalkozik is vele. Az nem segítség hogy 3 nap után felteszel itt egy kérdést, mert mi nem tudjuk megvizsgálni, se kezelni, arra való az állatorvos. És még egyszer leírom, ellátja akkor is ha nincs pénzed éppen, szóval vigyed, előtte hívd fel, mondd el mi a helyzet. Ennyit kell tenned.
2016. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
99%

Ha nincs pénzed állatorvosra, akkor miből kapja az oltásait, bolhairtót, féreghajtót stb.?

Házi praktika: szétfőtt rizs főtt csirkemellel, só, zsiradék és fűszerek nélkül. De ha nem csak kajától fosik, hanem betegség okozza, akkor gyógyszerre lenne szüksége, és előtte állatorvosi vizsgálatra.

2016. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Bármit adsz neki, az csak tüneti kezelés, az alapbajt nem fogja megszüntetni. [link]
2016. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Miért érzitek magatokat olyan okosnak? Én csak segíteni szeretnék a cicámnak aki nincs valami jól, de persze ti csak arra koncentrálok, hogy engem szapuljatok. Egyetlen normális választ SEM kaptam...
2016. jún. 18. 17:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!